Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hós babával megyünk...

5,5 hós babával megyünk nyaralni a hegyekbe. Tapasztalatokat szeretnék, hogy mennyire bírják a mászkálást? Mindég csak 1 helyre mennénk, de ugye borul a napirend.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egész nap vittük magunkkal az 5,5 hónapos babánkat. Teljesen jól bírta, igazából nem borult a napirendje, mivel az autóban tudott aludni, szopizni meg ugyanúgy 3 óránként szopott.

Az viszont igaz, hogy Ő nagyon hozzászokott az ilyen programokhoz, mivel 2 hós kora óta min. hetente egyszer egész nap jött velünk ide-oda.

2009. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most vagyunk túl 4 hónapos fiammal a nyaraláson.800 km autoval, éjszaka mentünk ezt végigaludta csak egyszer kelt fel szopizni.Probáltam a mászkálást úgy intézni, hogy egyszer vagy kétszer egy nap ne csak az autóban vagy a kenguruban aludjon, mert az nem olyan pihentető neki,de a kajálást meg ott ahol tudtam.Egyedül az esti programokat hagytam ki, mert az ugye felér egy rituáléval, és nem biztos hogy el tudna másként is aludni.

2009. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!