Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vér a székletébe, de mitől? 6...

Vér a székletébe, de mitől? 6 hónapos

Figyelt kérdés

6 hós a picim és pár napja véres volt a kakija, azonnal az ügyeletre vittem benn fogták 24 órás megfigyelésre, de semmit nem mondtak, hogy mitől lehet. nem evett semmi ujjat vagy olyan dolgot.

volt valakinek tapasztalat?

arra gondoltam, hogy talán megsértette a kúp belül a fenekét, mert ha nem kapott egy nap kúpot tiszta volt a kakija, amint adtam neki megint véres volt.

Most jönnek a fogai egymás után kettesével és belázasodott azért adtam neki. az ügyeletes szerint lehet hogy tej allergia, de még egyszer sem kapott semmi tejes dolgot, csak tápszert, ami neki való

szerintetek mitől lehetett?

nagyon meg vagyok ijedve....


2009. júl. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
fú ez elég durva hogy semmit sem csináltak vele a korházban. ha a kúptól incs ilyen gond akkor ne add neki azt a kupot. probáld meg napokig nem adni neki és akkor lehet rendbejön. amugy meg nem játék ha véres a kakija!!!!!hát nem csodálom hogy megvagy ijedve . miért adod neki a kupot?
2009. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapításra adj neki Nurofen szuszpenziót, és a Dentinox gél az ínyére kenve csodákra képes.A kúpot hanyagold!
2009. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem adom neki, lázra panadol baby szirupot adok majd, sajnos a dentinox krém nem használ sem a dologél, na mindegy inkább fájjon neki a kis foga mint valami baj legyen.

de ha nem a kúptól van, akkor mitől lehet?

2009. júl. 12. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányom 18 hós, 3 napja neki is volt véres széklete, vittem be mintát az ántsz-hez, elméletileg kedden lesz eredmény. + napig hasmenése volt, ebből az első két kaki volt véres, de már semmi baja. Adtak rá valamilyen gyógyszert, de azt kihányta, úgyhogy gyakorlatilag öngyógyul a lányom. Én is nagyon megijedtem ,remélem többet nem lesz ilyen. Amúgy állítólag most az országban több helyen volt ilyen hasmenéses, véres kakis járvány, úgyhogy ha előfordul megint szerintem te is vizsgűltasd be a székletet. Ezt úgy kell, hogy elmész a gyerekdokihoz, ő ad egy vizsgálat kérő lapot, és egy mintabeadó tartályt, ebbe kell a pelusból belapátolni a kakit, és ezt kell leadni az ántsz-hez, akik a gyerekdokihoz küldik a leletet. Remélem nem lesz erre szükséged, de azért ha előfordul jó ha tudod.

A kúp amúgy nem hiszem, hogy fel tudja sérteni, legalábbis még nem hallottam ilyet. A fogzásra és a lázra is a panadol baby szirup jött be nálunk, én mindig az előírt adag felét adtam és az is elég volt.

2009. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnál is volt ilyen,pont 6,5 hós korában. Annyi különbséggel hogy neki erős hasmenése is volt. Rohantam vele az ügyeletre, beküldtek a kórházba ahol napokig bent fogtak. Bevizsgálták a székletét és állítólag valami baktérium volt benne amit csirkehús okozott.

2009. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolótól kérdezném, hogy ha csirkehústól volt benne, te üveges kajcsit adtál akkor a babádnak? vagy te magad készítetted, mert a fiam szokott enni csirkehúsit de csak üvegeset főzelékbe.

akkor lehet hogy attól?

köszönöm nektek!

2009. júl. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!