Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az 5 hos babátok, Mit...

Milyen az 5 hos babátok, Mit tud? Milyen sulyu, mivel szeret játszani, mi köti le őket? Mennyit alszik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
az én kisfiam 5,5 hónapos,egész nap mosolyog,már volt párszor hangos kacagás is,sikongat és forog az ágyon,nyálacskáját fújja,bőrrög,eljátszik a játékaival.Kint van 2 foga.ja és elkezdett kúszni.nagyon aranyos kiegyensúlyozott baba.
2009. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kislányom szintén 5 és fél hónapos. 5 hónapos kora előtt kint volt 2 foga, tudtam, hogy jön neki, de tulajdonképpen nem éreztük meg, nem volt nyűgös. Szopizik, de már 4 hónapos kora előtt elkezdtük a hozzátáplálást. Most 6 kg körüli. Nagyon jól elvan egyedül, a járókájában, ha a játszószőnyegén van, ott már nem elég neki a hely, hátról hasra, hasról hátra pörög, így közlekedik a szobában, bár egyenlőre még nem tudatos, csak halad. Pár napja kezdődött, hogy folyamatosan berreg, és pppppffff-öl, fröcsög a nyála, illetve az ebéd ki a szájából. Sokat kiabál, áriázik, sokszor nem jön ki neki már hang a torkán, nem egy szoprán alkat. Állandóan nevet, ha valami érdekes, akkor édin tudja ráncolni a homlokát, összehúzni a szemöldökét. Nagyon keveset sír. Este 7kor fürdik, 8-tól 5-6ig alszik. Ha mégis megébred éjjel, olyan 3körül, 10 perc cici, és alszik vissza. Napközben viszont keveset alszik. Délelőtt 20 percet, ebéd után maximum 1 órát. Tegnap már fel akartam mondani, mivel fürdés után az öltöztetés már gyakorlatilag lehetetlen, rögtön hasra vágja magát, és az alátétén az állatokat akarja a viaszosvászonról felmarkolni, ami ugye lehetetlen. Meg kell tanulnom hason fekve is őt bepelenkázni. Ti???
2009. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5hónapos, 3hete 1x hasról hátra fordult,azota se.. Ma pedig hátról hasra. Szitén 1x.. Reméllem,nincs lemaradva... Eleven,mosolygós,barátságos baba,szeret kézben lenni.. Jaj és kúszni,azt nagyon tud.
2009. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12:5O es vagyok.az én kisfiam dettó ugyanezt csinálja.este a pancsizás előtt úgy kell szabályosan megfogni a forgásból,hogy le tudjuk fürdetni,utána meg,hogy a pelust fel tudjuk adni.a peluscserét mostanában még az is nehezíti,hogy észre vette a kis talpacskáját és azon ügyeskedik,hogy a szájába tegye.Éjjel van,hogy csak teára ébred, de néha még tejcsit és kér.Ha akartok írjatok privit.
2009. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

a kislányom egy hét múlva lesz 5 hónapos, 6kg 10dkg és 64 cm:)

hátról hasra fordul, de vissza még nem megy..gyakorolja ezerrel.mostanában sokkal kevesebbet alszik, mint eddig.én elkezdtem a mult hét elején a hozzátáplálást.nagyon szereti az új ízeket.csak így már a tápszert és az anyatejet nem értékeli annyira:)szeret a játszószőnyegén és a járókában lenni.szereti ha énekelek neki/ez mehetne egész nap/

imádja a színes dolgokat,és most mindenre rácsodálkozik:)

múlt héten elkezdett visítozni, azóta olyan,mint egy kis "sziréna":)

2009. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 15-én volt 5 hónapos. Már tud hátról hasra és fordítva is fordulni, de egy kicsit lustácska, mert a játszószőnyegén csak fekszik, és amelyik játékot eléri egy karnyújtással, azzal játszik, egyébként meg sír.

6920g, anyatejes baba, kb. 2 hete kezdtem a hozzátáplálást.

Napközben 3x alszik kb 1 órát, éjszaka 2x kel szopizni.

A csörgőket szereti nagyon, valamint ha énekelek neki, akkor mindig mosolyog.

És a tied???

2009. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

28-án lesz 5 hós a fiam, forog mindenfelé, nem lehet otthagyni a játszószőnyegen, mert a tv-szekrény alatt köt ki általában :)

nyúl a játékokért, és kap be mindent.

Hangosan kacag, fújja a nyálát :)

8300 gr. Nappal alszik 3x1,5 órát. éjszaka kel kétszer enni.

2009. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

28.an lesz 5 honapos a fiam. 8 kilo, es 70 cm. Hangosan kacag, berreg, fujja a nyalat, sikongat, neha olyan magas hangon h nem jon ki hang a torkan - ez a hangtompitos valtozat :)- hasrol hatra fordul mindket iranyba, es vissza, all a laban, ha fogjuk a kezet setal, a jarokajaban imad lenni, a csorgoket is szereti, egyik kezebol a masikba veszi. Minden a szajaban kot ki, minden erdekli. Aludni nem igazan szeret, se nappal se ejjel. Mult ejszaka pl het alkalommal kelt fel. Enni nem akar mar kb ket hete ejszaka...inni viszont sokat iszik.

Imad az ajtora szerelheto ugralojaban lenni, most is vagy fel oraja ugral benne, es vigyorog.

A hozzataplalast mar 1.5 honapja elkezdtem, mar ket etkezest kivaltottunk, a tizorait es az ebedet.

Tegnap kimondta elso szavat, azt hogy baba. tudom hogy nem tudatosan csak engem utanzott...de megis nagyon buszke vagyok ra :)

2009. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia! az én babám 5 hónapos lesz ,és jön az első két foga.nem lehet az ágyon hagyni mert leesne,kiságy ban 360 fokot fordúl.nagyokat kacag,gagyorászik,és egyedűl megűl.Nappal keveset,viszon az éjszakákat teljesen átalussza.Most majd nem 7 kg.

ő egy társasági lény,legjobban köztünk érzi jól magát.viszont mindent a szájába pakol:))))

2009. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!