Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiamnak ha...

6 hónapos kisfiamnak ha kakilni kell, mindig összeszorítja a lábát és a kis popsiját, s így nem tud neki kijönni. Miért?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor erőlködik, levetkőztetem és fogom a 2 lábát hogy ne tudja összezárni, így sikerül kakilni, de egybébként nem igazán. Mondjuk ez azóta van amióta szilárdabbat kakil.Lehet ezzel valamit kezdeni? Tartok attól hogy később az oviban is visszatartja majd.
2009. júl. 12. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kemény a kakija? Mert az én fiam akkor csinál így,ha kemény.Biztos fáj neki,ahogy jön kifele.Nagyon odafigyelek azóta az étkezéseire.Ha látom,hogy kezd keményebb állagú lenni a kakija,akkor olyan gyümölcsöt kap,ami lazítja.Vagy adok neki babajoghurtot,de a Sinlac is segíteni szokott.7 és fél hónapos és mostanában nincs ilyen.Remlem segítettem:))
2009. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javítás:remélem
2009. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mikortól ehet joghurtot? Kemény neki ill.keményebb mint eddig valamivel.
2009. júl. 12. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A babajoghurtot 6 hónapos kortól.Én Humana bébi joghurtot vettem,nagyon szereti.1-2 hét és kostoljuk a "rendes" joghurtot is :)))
2009. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És 1 joghurt elég a babának tízóraira? Vagy ez után még adsz neki valamit? Bocsi a kérdésekért de akkor kipróbálom én is.
2009. júl. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!