Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire való a Vigantol olaj?

Mire való a Vigantol olaj?

Figyelt kérdés
4 hósak vagyunk és kb 1,5 hónapig kihagytam! Baj lesz belőle?
2009. júl. 11. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
D vitamin. A kutacsa benövésének elősegítésére való.
2009. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
D-vitamin van benne. Az angolkór megelőzésére van. Főleg azok a babák károsodnak, akiket sosem visznek levegőzni, vagy nagyon sötét, szmogos helyen laknak. Az angliai munkásnegyedekben fedezték fel, onnan a neve. Ha minden nap elviszed levegőzni, nem hiszem, hogy lesz baja. Ismerek olyan anyukát aki egyáltalán nem adta, mert hányt tőle a baba. Nézd meg a fejét, ha nem horpadt, akkor rendben van.
2009. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
szia.nekünk egy idő után már 2 cseppet kelett szednünk mert az orvos túl nagynak tartotta a kutacsát,de az se jó ha túl hamar összeforr,most már mindeggy,de szerintem kezd el adni neki,mert 2 éves koráig azért kell nekik.igaz 1 év után már csak télen.
2009. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vigantol segíti a kálcium beépülését csontokba.Ha adod neki újra nem lesz semmi baja a kihagyás miatt.A horpadt kutacs kiszáradást jelez.Szép napot.31 hetes km.
2009. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A csontok fejlődéséhez kell.

És igen, baj hogy ennyi ideig kihagytad, gratula!

2009. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Én sok mindent hallotam már, hogy mre jó.Legtöbb válasz a csontok fejlődése miatt volt.A kislányom orvosa is azt mondta na meg az angolkórt.Én nem hinném, hogy baj lenne.Az előttem szóló aki azt írta, hogy gratula annak én is csak gratulálni tudok, hogy tudnak még bunkók is lenni!Hisz gondolom az első gyerek és azért nem tudtad, hogy kell neki adni.Nekem az első és én sem tudtam volna, ha nem lenne egy nagyon jó orvosunk és nem mondta volna.Itt hibáztatni csak a védőnőt és a háziorvost lehet, ha felvilágosítás hiánya miatt nem kapta a babád.

Én megmondom őszintén 3 hónapos a kisbabám és kb 10 alkalommal elfelejtettem bedni neki, mert nem jutott mindig eszem be, mentségemre legyen, azt mondta a doki, hogy ha egy-egy nap kimarad nem gond.Nem hinném, hogy annyira nagy baj lenne, hogy eddig nem adtad neki, hisz ha belegondolsz, annakidelyén nem volt semmi féle vitamin amit a gyerekeknek kellett volna adni és mégig felnőttek, és egészségesek voltak.Talán még tőlünk is egészségesebbek...

De hát ez az én véleményem.Mindenki azt gondol amit akar!

2009. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!