Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség A babámnak erös...

Segitség A babámnak erös hasmenése van, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Napok ota megy a hasa a 4 honapos babàmnak,a doki azt mondta kutya baja sincs,adott egy port,amitöl helyrejön,àllitolag egy nap alatt hatnia kell.

3 alkalommal adtam neki,de még rosszabb.

Ma màr sàrga nagyon vizes a pelenka tartalma.

A aba jokedvü,étvàgya is van,de nem tetszik ez a dolog.

Szerintetek bizzak a dokiban,és vàrjak,vagy iràny a korhàz?

Mitöl lehet ?tàpszeres baba.Nincs hozzàtàplàlva


2009. júl. 11. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném a kórházba, nehogy kiszáradás legyen belőle :(
2009. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp megmutatnám még egyszer a babát orvosnak. Lehet hogy valami vírust elkapott. Láza nincsen?
2009. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én felkeresném az ügyeletet, legalább megnyugvás szempontjából.
2009. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, kétszer pici vér is volt a pelusban, úgyhogy én kértem a dokit, hogy írjon nekem kérelmet, hogy az antsz-hez vihessek székletmintát tenyésztésre. A dokinak mondd azt, hogy fáj is a babád hasa, mert csak akkor ad ilyet.
2009. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Protexin Restore nevű probiotikumokból álló port. Jót tesz a bélrendszerének és ezáltal az immunrendszerének. Ha a doki is ezt adta vagy valami hasonló jellegű port és nem használt, akkor én is azt mondom, hogy vidd inkább még egyszer dokihoz és addig is itatsd sűrűn. Egyébként nem lehet, hogy fogzás áll a háttérben?
2009. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!