Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jönnek elő a babákon az...

Mikor jönnek elő a babákon az anyajegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém fél éves, de egyetlen anyajegye sincs. Ha valakinek anyajegye van, akkor általában már születésekor megvan neki, születés után csak kisebbek jelennek meg, halványabbak. Azok nem tudom, mikor jelennek meg, de szerintem bármikor, nekem van olyan anyajegyem, ami 10 éves koromban jött elő, és olyan is, ami 20 évesen (megnézettem, mindegyik normális).
2008. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 8 hónapos, és olyan 5-6 hós volt, mikor felfedzetem rajta tök ugyanott, mint nekem van, csak kisebbe egyet:):D (Születéskor sehol nem volt rajta ez tuti!!)
2008. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 1 éves volt mikor kijött rajta az első anyajegy.Mindig figyeltem mert kiváncsi voltam rá.:)

Születéskor biztos nem volt rajta sem egy sem.

2008. máj. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapos a babám, születésekor egy anyajegye sem volt, de már most felfedeztem kettőt rajta. Nekem nagyon sok anyajegyem van (sajnos, figyelnem is kell folyamatosan), és anyukám elmondása alapján nekem is folyamatosan jöttek elő egészen kamaszkoromig.

Szép Anyák napját nektek! :-)

2008. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia..én a kislányom anyajeggyel a mellbimboján szültem meg:D teljesen változo..
2008. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kisfiamnak születéskor már volt a lábszárán
2008. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!