Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám a 6 napos...

Hogyan tudnám a 6 napos babámat rábírni arra, hogy 3-4 óránként felkeljen enni?

Figyelt kérdés
Semmivel sem tudom rábírni, hogy felkeljen.A kórházban a csecsemős nővér sem tudta felébreszteni.
2009. júl. 11. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene felébreszteni? Szerintem ne tedd! Ha éhes lesz, úgyis sírva ébred majd, és jól belakmározik. Szerintem hagyd nyugodtan pihenni.
2009. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A probléma csak az, hogy még nincs annyi tejem, amennyi neki kellene, amikor felébred és éhes lesz. Így aztán nem eszik eleget sem.

Képes akár 5-6 órát is aludni egyhuzamban DE csak nappal!

Éjszaka én sem ébreszteném fel. Felkel Ő magátol is :)

Tegnap éjjel éjféltől 4-ig, majd reggel héttől majdnem délig újból fennt volt. Így utoljára délben evett.

Persze most meg fáradt és nappal alszik megint.

2009. júl. 11. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:

hát vedd ki az ágyból és puszilgasd vagy ilyenek, simogasd, beszélj vagy valami.

valahogy csak fel lehet ébreszteni

félálomban is meg lehet etetni...

mennyire keveset eszik???az orvos mit mond? vagy a védőnő?

2009. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát egy ciciből eszik csak és 1ből 20 ml-t tudok lefejni.Ez elég kevés nem?

Főleg, hogy 3770 grammal született fiúcskáról van szó, akinek a szopást sem sikerült még igazából teljesen elsajátítani.

Inkább cicizik, mint eszik.

És becézgetéssel, simivel esély sincs a felébresztésére.

2009. júl. 11. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem sárga? Az enyém az volt nagyon és a csecsemős nővérek ébresztették sajnos nagyon drasztikusan:(Majd meg szakadt a szívem. De ennie kellett. Szóval hátul a tarkóját csipkedték. Én úgy csináltam, amikor bealudt a cicin fújkáltam az arcát. Na meg a talpát kapírgálták.
2009. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem akarlak megilyeszteni,de ha éhezik a baba akkor is hajlamos az aluszékonyságra. Ha nem megy kérj segítséget!!!
2009. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy "sertepertéljek" körülötte! Kezdj el pakolászi körülötte, hangosan beszélni, dudolászni neki!
2009. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélj hozzá, vedd fel, tedd tisztába, öltöztesd át, erre csak felébred! Nem jó, ha ilyen pici korban ennyit alszik evés nélkül.
2009. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták a kórházban, hogy 3, de max. 4 óránként etessük a babánkat, ha nem ébred fel,tegyük tisztába, az öltöztetéstől felébrednek. Úgyhogy én ezt csináltam, mert az én fiam is elég aluszékony volt. Én eleinte 2-3 óránként etettem, de a 3-4 az ideális. Szerintem se hagyd tovább aludni evés nélkül!
2009. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták annó, hogy 4,5 óránként ennie kéne. Valahogy csak fel lehet ébreszteni és ténylg jókat tudnak enni félálomban is. Az is elég ha csak annyira van magánál, hogy szopizni kezd. Mi is így eszünk éjjel.

5hós anyuka

2009. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!