Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó az Avent 3 lyukú varázsitat...

Jó az Avent 3 lyukú varázsitató 4,5 hós lányomnak?

Figyelt kérdés
Anyatejes, eddig kanállal kapott vizet. Orvosi javaslatra el kell kezdenünk a hozzátáplálást. Vizet szeretnék adni neki plusszban, de nem kanállal, és nem is cumisüvegből, hiszen ebből soha nem kapott semmit. Jó ez a varázsitató vagy bűrmilyen csőrös pohár ilyen csöppségnek? Kipróbáljuk?
2009. júl. 11. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most rendeltem 4 hós lányomnak a cumisüveghez varázsitató fejet (Avent), hogy abból adjak neki pár korty vizet, a nagy melegben, ha megyünk vhova.

Az is 3 lyukú, de elvileg 6 hónapos kortól van írva, kisebbeknek való nem volt.

ilyen: [link]

5 hónapos korában megyünk nyaralni tengerhez 2 hétre, leginkább akkor akarom használni, az meg már majdnem 6 hónap.

Rendeltem még fület is ( [link]

2009. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 5 hós, én is vettem neki, de ő nem bírja, mert megszokta hogy a cumisüveget erősen szívja, és ezt meg nem kell annyira, nagyon megijedtem, amikor majdnem megfulladt!!! Szóval csak óvatosan, és ne erőltessétek..
2009. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak óvatosan,mert ebből könnyen jön.Nem cumisüvegeztetek? Akkor viszont lehet,hogy ügyesen megtanulja szívni,még jó is,hamarabb megtanul pohárból inni.
2009. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hós a babám, avent 1-es cumival kapja este a tápszert mert kevés a tejem, s ugyan úgy szopik, nem okozott zavart, sőt jobban szív, mert abból nehezebben jön a kaja mint ciciből. Mi is már hozzátálálunk, barack alma meggy tejpép, szépen kanalazik, s nincs cumizavarja a tápszerezés végett!
2009. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A varázsitatónál én azt vettem észre, hogy eléggé meg kell dönteni. A cumisüveget kevésbé. Én ebédnél abból adom neki a vizet, inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel. De múltkor a játszótéren láttam egy nagyobbacska fiút, aki szintén abból ivott, és nagyon hátra hajtotta a fejét, tehát így lehet. Lehet, hogy inkább sima pohárból kéne próbálnod?
2009. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!