Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekted is fáj a vállatok a...

Nekted is fáj a vállatok a baba emelgetésétől?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég nehéz már több mint 8 kilós fiam,aki imádja ha felveszem és úgy szemléli a világot!

Igen,de nekem még a derekam és mivel császáros voltam a hegem is majd szétszakad és a fejem is!25 évesen rokkantnak érzem magam és a fájdalom csillapítok sem használnak!

Jó lenne ha elmúlna:D

2009. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor majd leszakad. :-)
2009. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos a lányom és 5 és fél kg, de majd le szakad a hátam. A rossz testtartás az oka sztem, de azt monta az egyik ismerősöm, hogy fél év és hozzászokik az ember.
2009. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a derekam nem bírja a strapát.

Terhesség előtt is volt vele baj, aztán a terhességem végénél már eléggé fájt. Az EDA-nál már éreztem, hogy vmi nem OK. Azóta közel 8 kg a lányom, őt emelgetem, így most már akkor is fáj, ha éjjel rosszul fekszem. Komoly baj lehet, meg kell nézetnem hamarosan. Szerencsére a császáros heg egyre kevésbé érzékeny, és a vállam is ritkán fáj. Télre viszont most készülök másik babakocsit venni, mert a kétfunkcióst gyerekkel együtt nem tudom emelgetni (12 kg + a baba + a csomagok).

2009. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem főleg a hátam-derakam, de iszonyúan!

újabban kezdte a vállam, térdem és a bokám.

és semmi nem hazsnál a fájdalomra......

2009. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a derekam és a nyakam akar folyamatosan leszakadni, pedig nekem még csak 3 hós a babám! az a baj hogy csak úgy alszik el, ha rázom, és itatom közben ezt a drága anyósoméknak köszönhetem! :)
2009. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!