Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós bébinél tényleg baj...

4,5 hós bébinél tényleg baj ha még éjszaka is szopizik?

Figyelt kérdés

ismerősöm mondta,hogy 3 hónapot ha betöltik a bébik nem ajánlott éjszaka is szoptatni,inkább teát kell neki adni.

az én kincsem legalább egyszer éjjel 1-2 óra között felébred,mert éhes és akkor kajcsizik egy nagyot.Utána hajnal 5-kor megint eszik,majd háromóránként napközben!


2009. júl. 11. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Manóm 6 hónapot töltötte és nemrég hagyta abba a szopizást,ő már nem fogadta el a cicit,de addig szopizott északa is.Igaz,hogy a végefelé már csak 1 szert kelt,fél 5 körül és kicsi szopizás után már aludt is tovább.Szopiztasd nyugodtan északa is a babád.Nekem nem volt gondom az északai etetéssel,ha már fel kell kelni,nem mindeggy,hogy teát kap vagy szopik picit?Igy is ugy is fel kell kelni,a szopizás még kényelmesebb,gyorsabb is.Szerintem szopiztasd,és ne foglakozz mással.

üdv.

2009. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát van olyan iskola, ami azt mondja, de én addig szoptattam éjjel ameddig igénye volt rá.Aztán öt hónaposan egyszer csak átaludta az éjszakát mindenféle terror és erőltetett leszoktatás nélkül.
2009. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... Nem kérdezted miért nem ajánlott? Az én kisfiam 5,5 hós és még mindig felkelek hozzá éjjel szoptatni! Szerintem meg pont teát adni nem jó éjszaka!

Nyugodtan szoptasd meg éjjel is ha éhes!

2009. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyu védőnő, mondta hogy 30 éve, mikor a bátyám volt kicsi ez volt a nagyokosok orvosi tanácsa, vagyis éjjel nem kell etetni, mi sem eszünk éjjel , teáztatni kell. Ez mára teljesen átalakult, hisz nem sok értelme van az éjjeli teázásnak, hisz jobban rászokik, mint a cicire. Tök mindegy, hogy a tea miatt kel fel, mint rossz szokás, vagy megszoptatom. Vagyis akkor miért ne ehetne? Az én babám ilyenkor simán szopott 200- akat is, aki pedig ennyit eszik, az tuti éhes volt. Akkor meg miért is éheztetnénk? Biztos, hogy egy idősebb anyu tanácsolta ...:)
2009. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc hós a lányom, eszik már persze szopin kívül sokmindent, de még mindig felkel van hogy kétszer is szopni. És azon visszaalszik. És én bizony szoptatom. Lehet hogy a tea megoldás, de nekünk nem megy az ivás cumisüvegből, ha meg pohárból itatom, még jobban felébred és szórakozhatunk két órát is mire visszaalszik. Ugyhogy nem cseszek ki magammal. Amíg igényli, szopizzon csak szerintem.
2009. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 11. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én 10 hós babám is szopizik még éjjel tobbszor is,mert gyakran felébred és csak azon alszik vissza.Szerintem nem baj.
2009. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos múlt a lányom, még én is szoptatom éjjel, van, hogy 2X is. Mi baja lehetne? Semmi, ne is törődj a "jó tanácsokkal"...
2009. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pontosan így csinálom ahogy Te, mi 4 hósak leszünk,de engem nem érdekel ki mit mondd.Te se foglalkozz vele.
2009. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!