Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akivel a korházban velük...

Akivel a korházban velük maradhatott a baba akkor este is vetek volt? Nem vitték ki este? és ha látogató volt hogyan oldotátok meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A szülés utáni este elvitték megfigyelésre és csak reggel kaptam vissza,de a többi este velem volt.Ha jött látogató,kitoltam a gurulós kiságyban az előtérbe,mert a kórterembe nem jöhetett látogató,csak vigyáztam,hogy ne legyen huzatban.
2009. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem ott maradhatott a baba éjjel is,sőt még ha látogatók jöttek akkor is.Csak fürdetéskor vitték el 5 percre! Kórháza válogatja,én Győrben szültem és nagyon örültem neki,hogy mindig velem lehetett a babám. Persze ha valaki pihenni szeretett volna akkor elviszik a babát de én nem akartam,mert olyan jó érzés volt,hogy velem van! :)
2009. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nalam vegig ott volt ahogy megszuletett meg a furdetesnel is mennem kellet vele ejjel nappal velem volt es igyvolt jo:)
2009. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Péterfy úti kórházban voltam Pesten, mindig velem volt a baba (nem irom, hogy lehetett, mert nem volt választás, ott kötelező room-in van). Csak fürdetni kellett vinni este :) Nagyon jó volt. Nem volt gond, ha látogató volt sem, mivel olyan pici volt, hogy csak evett és aludt, úgyhogy ha éhes lett, megetettem, amúgy pedig aludt :)
2009. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szentesen szültem.A babát csak éjszakára vitték be.Hajnal 5-21 óráig kinn lehetett. Ha látogató jött,akkor is ott volt velem.
2009. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon szültem,itt szülés után éjszakára elvitték,de másnap reggel 5-töl velem volt,éjjel-nappal. De minden nap reggel 6-kor elvitték,és 9-10 körül hozták vissza (fürdetés,orvosi vizsgálat stb.) Látogatási idö alatt is velem volt,de kivinni nem lehetett,csak ablakon keresztül megmutatni.
2009. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Máv-ban szültem, első este elviszik a piciket többnyire, hogy anya tudjon pihenni, de utána mindig veled lehet. Kivétel a reggeli baba vizit és az esti fürcsi. Látogatók csak apa jöhet be a szobába, többiek kinnt a folyosón, de baba oda nem mehet ki.
2009. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Margit kórházabn, csak az eslső éjjel kellet betolni a cssceőrészlegre (mondjuk én a szülés után nem két órát maradtam a szülőszobán megfigyelésen, hanem estétől másnap reggeli, ramatyul voltam és ott tartottak)

De utána éjjel- napappal velem volt a baba a kórteremben.

Kézzer kellet betolni, a reggeli babavizitre és este a fürdetésre.

Látogatók a folyosó végén nézhették meg üvegajtón keresztül, ott nincs a kórtermekbe bemászkálás hál istennek.

2009. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

cssceőrészlegre = csecsemőrészlegre

előző

2009. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!