Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra várható a fogacska?

Mikorra várható a fogacska?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos kisfiam már immáron 2 hónapja nagyon nyáladzik. Kb. 3 napja egyfolytában a füléhez kapkod, ill. ma reggelre kipirosodott a pofija és a nózija. Az ínyén viszont semmit sem látok. Nyűgösebb a megszokottnál, ill. állandóan rág mindent.
2009. júl. 10. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem hogy összefüggésben van a fogzás és az hogy a füléhez kapkod. Még nem a rágófogai jönnek akkor miért kapkodna a füléhez. A foga nem biztos hogy mostanában fog kijönni. Az én lányom is már 3 hósan nyálzott és rágott, de csak 8 hósan jött ki az első foga. Ha már duzzadt nagyon az ínye akkor jön majd a foga.
2009. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Fülezni nekem is fülezik én meg is ilyedtem voltam füldokinál de semmi:)!Ha figyeled az ínyét megfogod látni kicsit megnyilik ,majd a fog a hogy nyomodik villágosodik az íny ,az igazi nyomás-bujás 2-3 nap és áttör a fogcsücske.
2009. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!