Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babátok hány óránként...

7 hetes babátok hány óránként szopik? Éjszaka hányszor kéri a cicit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
én fewlkölteni nem szoktam éjjelcsak nappal enni!2 szer kel fel maga enni este.
2009. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan már 7 hónapos, de emlékszem, hogy 7 hetesen hogy evett: nappal 2-2,5 óránként, éjszaka pedig 2x-3x kelt.
2009. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 7 hónapos, 7 hetesen (és azóta is) már este 8-tól reggel 7-ig aludt, napközben kb 2 óránként evett.
2009. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SZia,

az én kislányom 7 hetes, ő éjjel 3-4óránként eszik még, változó, hogy mikor ébred, felkelteni nem szoktam. nappal meg ha alszik, akkor 3 óránként kb, ha ébren van, akkor sűrűbben, kb2 óránként.Néha, ha nyűgösebb, akkor akár fél óránként is szopizik.

2009. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is emlékszem még. Nappal két óránként enni kért, aztán este 10 körül aludt el, és hajnali 3-4 előtt nem ébredt, aztán utána még kb. reggel 7-ig aludt, és jött újra a nappali 2 óránkénti evés, kivéve, mikor aludt, mert 3 órákat aludt egyben nappal is kétszer. Aztán, egyszercsak, mikor két hónapos múlt, egyik napról a másikra átaludta az éjszakát (úgy 8 órát egyben).
2009. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

A lányom 3 hós koráig éjjel-nappal másfél óránként szopott.

Utána magától átállt a napközbeni 4 órára, éjjel pedig eleinte 2-3x kelt enni, aztán már csak hajnal 3-kor.

6 hós kora óta alussza át az éjszakát teljesen.

2009. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát
2009. júl. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!