Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a leendő anyukák akik...

Azok a leendő anyukák akik majd az "új gyes rendszerre" szülnek, hogyan oldják majd meg a gyermek 2 és 3 éves kora közötti időt, ha a bölcsödék tömve vannak?

Figyelt kérdés

És nincs segítség a családban sem a gyerekmegőrzésre?

Kire hagyják akkor majd a picit? Mert juttatás a családi pótlékon kívűl nem lesz 1 teljes évig.


2009. júl. 10. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem megyekj dolgozni egynlőre , ez miatt meg főleg nem,nincs kire hagyjam amúgy is szülni akarok 2. babát is mire 3 éves lessz.
2009. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem adom be sehova a gyerekemet 3 éves korig!!!

Szerencsére megtehetjük, hogy otthon maradok vele is 3 évig, mint az elsővel. Nem azt mondom, hogy könnyű lesz anyagilag, mert nem állunk azért annyira jól, de kicsit szűkebbre vesszük a nadrágszíjat:).

2009. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát bölcsi azt hiszem,bár én nagyon szerencsés helyzetben vagyok ,mert távmunkában dolgoztam, így anyukám azt mondta, hogy abban az egy évben 2-3 éves kora között elvállalja napi 4 órában majd a babót, amíg én otthon dolgozom és kb. annyit kapok majd mintha gyeden lenék forintban...ez így nem lenne rossz, persze a munkáltatótól is függ majd a dolog.Jövő ősszre szeretnénk a 2. babót.
2009. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!