Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás, de hogyan?

Hozzátáplálás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást,csak nekem valahogy kínai az egész.Elsőkörben szeetnénk kiváltani a tízorait.Ugye ez általában gyümölcs.Alma,barack,körtepüré.A sárgarépa,sütötök,rumpli az főzeléknek és ebédnek számít?Vagy azt is lehet tízórainak?És ha az almát krumplival keverjük az most főzelék vagy gyümölcsnek számít?Mennyivel lehet kiváltani egy étkezést?Ha elkezdem pl a barackot adni ahogy telnek a napok ugye többet adok belőle és az kivált egy étkezést,és ha új gyümit vezetek be akkor előlről kell kezdeni növelni az adagot és kipotolni újra tejjel.Bocsi,de tényleg hülye vagyok hozzá és a környezetemben mindenki mást mondd.
2009. júl. 10. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] Itt mindent megtalálsz a hozzátáplálásról, elválasztásról és még sok jó receptet is a babádnak. Sok sikert!
2009. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszike,letöltöttem,de valamiért nem lehet megnyitni!!!

Valami más esetleg???

2009. júl. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!