Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 4 hónapos tápszeres...

Adhatok a 4 hónapos tápszeres babámnak éjszakára 2-es tápszert?

Figyelt kérdés
Este 8-kor elalszik és hajnalban 5-6 között kel, és nagyon éhes.Szerintem már nem elég neki az esti tápszer.
2009. júl. 10. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a 2-es tápszer (legalábbis a Humana HA 2) 6 hónapos kortól adható. Egyébként pedig, ha a babád 9-10 órát alszik egyhuzamban éjszaka, azaz már átalussza az éjszakát és az éhség miatt nem ébred 3-4 óránként, véleményem szerint elég neki a jelenlegi típusú és mennyiségű tápszer.Az, hogy reggel ébredés után éhes, természetes.
2009. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
4 honapos baba nem ehet 2 tápszert.az pedig nagyon jo hogy 8 tol 5 ig vagy 6 ig alszik.az én kislányom 10 hos lesz és ugyan igy alszik 8-5 ig.és ő is éhes.
2009. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kipróbálhatod.Nekünk kb 4 és fél hónapos volt a kisfiam, mikor a doktornő felírta a 2-es tápszert. Mindig sírdogált s nagyon gyakran éhes volt napközben is.De többet nem aludt tőle éjszaka. Szerintem természetes, hogy este 8-tól reggel 5-6-ig megéhezik a babád.A 2-es tápszertől nem fog tovább aludni....
2009. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! az én lényom 4,5 hónapos, szintén tápszeres (Hipp 1) 9 körül alszik el és valamikor már hajnali 4-kor ébred, eszik... Gyakrabban 5-6 körül ébred. Nem a tápszerrel van baj.. Ő már kialudta magát és a világ egyre inkább kinyílik előtte, egyre kíváncsibb. Valahol olvastam, hogy a babák ilyenkor már szándékosan is fe tudják "magukat ébreszteni", hogy gyönyörködjenek a környezetükben. Az pedig tényleg természetes, hogy 8-9 óra alvás után éhes a babó. egyébként nekünk ez a kánikula is betette az ajtót 8eddig átaludtuk az éjszakákat, most óránként megébred, itatani kell, keresi a játékát, cumiját és addig nem alszik vissza, ameddig meg nem kapja). Szóval, örülj, ha csak egyszere ébred, és NE SIESD EL AZ ERŐSEBB TÁPSZER ADÁSÁT!!!!! ÉJSZAKÁRA NEM JÓ A BABA GYOMRÁT MEGTERHELNI. Kitartás!!!
2009. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.Kérd ki az orvos véleményét!

vagy

2. keverjél bele egy kis sinlacot vagy tejpépet ezeket lehet adni 4 hónapos kortól.

VAgy adjál fürdés előtt egy kis tejpépet majd fürdés és akkor egy kis tápszer!

2009. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!