Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért irják sokan ezen az...

Miért irják sokan ezen az oldalon, hogy a Szentkirályi babavizet 1 nap után forralni kell, és ez rajta van a flakonon?

Figyelt kérdés
Nincs ilyen ráirva! Csak az,hogy forralás nélkül adhatjuk a babáknak. Meg azért babaviz,hogy ne kelljen forralni. Ha kéne,rá lenne irva. Vélemények? Ti forraljátok?
2009. júl. 10. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem használom forralva (ivásra nem kell, mert szoptatok), de szerintem azért forralják, mert ha már 1 napig ki van bontva, akkor már messze nem steril, az biztos...
2009. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, hogy másnap még odaadhatom, de utána inkább ne. Gondolom, mert a levegővel érintkezik... Mindegy, én csapvizet forralok és kész.
2009. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha bontottan állt már egy napig akkor szokták mondani,minden babavízre. én hűtőbe teszem és 2 napig is forralás nélkül adom
2009. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha felforralom,akkor már sokáig,akár hetekig is eláll? Mert a babám anyatejes,csak nagyon ritkán adok neki vizet és kár lenne pár korty miatt kidobni egy flakonnal.
2009. júl. 10. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért nem veszek babavizet. A sima csapvíz felforralás után ugyanazt tudja: megbízhatóan tiszta és szomjoltó:)
2009. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A babavízet azért kell forralni, mert két nap után ugyanolyan bacis lesz, mint a csapvíz. Bár bevallom őszintén az én gyerekem elég sok sima csapvízet nyel, ugyanis a cumisüvegén is marad miután elmostam, fürdés közben a keze majszolgatásával is elég sok kerül a szájába. Szóval a fene se tudja.
2009. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!