Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az allergiás kiütés,...

Milyen az allergiás kiütés, az lenne a babámnak?

Figyelt kérdés

csak a 2vállán és a derekán hátul ahol a pelus befejeződik vannak piros kiütések.a derekánál nagyobban,a vállán több apró.mindig púderezem,ha nagyon izzadt átöltöztetem...

lehet hogy ételallergia?de az nem az egész testen jön ki?hétfőtől kap aktivia édes fehér joghurtot.ízlik neki,látszólag semmi baja tőle.és a vállán a "pöttyök" már előbb jöttek.Tipp,tapasztalat?Mivel/hogyan kezelhetném?


2009. júl. 9. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A pelusnál a melegtől is lehet én sudocremet használok rá!
2009. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ételallergia az egész testén kijönne (az én fiamnak volt). Okozhatja új dolog (fürdető, krém, mosószer, stb.), amit eddig nem használtál. A fiamra egyszer egy más által kimosott inget adtam és az ing helyén lett pöttyös. Most is pöttyös a kis válla, háta, ez a melegtől van valószínűleg. Én is púderezem, napközben lezuhanyoztatom csak sima vízzel, semmi fürdető, de sajna nem nagyon javul. Amit a dokinénik javasolt a napközbeni fürdő és púderezés mellett az allergiára a calcimusc, 1/2 ampulla 1-2 napig. De a helyedben azért a biztonság kedvéért elvinném dokihoz, mondja meg ő, hogy mi lehet.
2009. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.én is a melegre,na meg apa borostájára gyanakszom.
2009. júl. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!