Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Aventes újszülött "csoda"-e...

Az Aventes újszülött "csoda"-etetőcumi valóban nem okoz cumizavart?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnál nem okozott.(de ez persze lehet szerencse is)
2009. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem okozott semmiféle zavart. A sógornőm is ezt használja és náluk is bevált.
2009. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cumizavar kicsit túl van reagálva. Én többféle etetőcumival etettem a babámat szoptatás mellett, s maximum néhány másodpercig próbálkozott másfajta szopási technikával mellretételnél, aztán rájött, hogy itt ez nem működik, és elkezdett rendesen szopizni. Semmilyen komolyabb gondunk ezzel sosem volt.
2009. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem okozott.

Én úgy voltam vele, hogy kipróbálom és ha bármilyen icipici zavart is érzek a szopiban, akkor elhagyjuk, de nem volt gond.

2009. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Semmi zavart nem okozott, ugyanis ahogy a szájába tettem a cumisüveget, meg sem mozdult a baba mindaddig, amíg ki nem vettem. Próbálkoztam háromszor-négyszer, aztán feladtam. (néha jó lenne, ha eltudnék szökni a nagyobbal több mint két órára, és más etetné meg, de nem jött össze)
2009. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinem is túl lihegik ezt a cumisüvegezést. Sima avent 1-es cumival kapja a babám a teát tápszert , s ugyan úgy szopizik sőt még erősebben szív.

Annak idelélyén ezeknél még elavultabb cumik voltak, szüleink lyukasztották ki, s mégsem volt cumizavarunk!

Sokszor mikor anyukámék látják hogy megizzad mikor cumisüvegből eszik a lányom nagyobb lyukat akarnak a cumira szúrni :)

2009. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!