Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt csináltam, hogy nem...

Bajt csináltam, hogy nem kapott még tejpépet 8 hós babám?

Figyelt kérdés
3 hete csak reggel és este szopizik a babám. Estére már elég kevés a tejem, így a napi megmaradt főzeléket vagy gyümölcsöt adtam neki mellé éjszakára. Ma leszidott a védőnő, hogy a babáknak napi fél liter tejet-tejterméket kell enniük, és már 3 hete nem kap annyit a két szopizásból. Tényleg baj, hogy ennyi kimaradt? Mikor adjam neki a tejpépet? Azt is kóstoltatni kell?
2009. júl. 9. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy utána nézhettem volna, de nem tudtam, hogy nap fél liter tejszerűség előírt mennyiség, és az muszáj meginnia. Bár hozzáteszem, a védőnő sem szólt előtte erről, pedig ilyesmi is a feladata lenne.
2009. júl. 9. 15:12
 2/6 anonim ***** válasza:

nem csináltál bajt!

nem kötelező adni!

Én uzsira szoktam vagy vacsora előtt kínálom meg vele.

2009. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mennyi anyatejet iszik meg egy nap?

mert ha a fél liter közelében van, akkor az nem gáz.

de egyébként ez tényleg így van.

nem kötelező, hogy tejpépet adj, az enyém pl. nem is szerette sokáig.

De adhatsz egyébként tápszert is, ha mondjuk csak 2 dl-t szopik egy nap.

A tejpépet nem kell kóstoltatni.

Én ált délután adom, de délelőtt is jó

2009. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én du. adom.
2009. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyi anyatejet iszik meg, nem mérem minden etetésnél. Azt tudom, hogy kb.10 percet szopizik, de azzal el van 3-4 órát. Az esti szopizás már kevesebb, az nem elég neki egy evésre.
2009. júl. 9. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet, h. egyszer meg kellene mérni (ha van mérleged, vagy a védőnőnél) és akkor megnyugodnál. vagy ellenkezőleg, akkor tudnád, hogy kell még tejalapú valami.
2009. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!