Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri ezt a babakocsit...

Megéri ezt a babakocsit megvenni szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 2. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2012. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Városi környezetbe jó meg ha sokat pakolászod autóba (viszonylag kis helyet foglal ugyanis esernyőre csukódik ilyesmink volt nekünk is csak bby grip&go a neve).

De mikor elköltöztünk a sima terepről, el kellett adjam mert földön, homokon, hóban stb. ez elakad.

2012. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen!!
2012. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg, főleg hogy testvér fellépő is van rajta!Lehet még enged is belőle!
2012. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetlen bajom vele a tolókar. De ettől függetlenül megéri.
2012. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok, igen picikét alkudhatnál is belőle:) mondjuk 35 ezerért elviszed. A tesófellépő egyébként csak úgy működik ha a sportülés van rajta és teljesen felültetve.
2012. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gabszem ***** válasza:
Jó áron van, de én nem szeretem ezt a zörgőskerekű tipust. A nagyobb kerekes babakocsik nem zörögnek és könnyebb nehéz terepen menni vele. (a legtöbb járda már nehéz terepnek számít szerintem...) nekem a tolókar se tetszik, jobban szeretem ha egybefüggő. De ízlések és pofonok. Tényleg jó áron van, ha a fentiek nem zavarnak.
2012. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, a tolókar. Én semmi pénzért nem vettem volna ilyet. Amíg kisebb volt a kislányom, néha akár két órát is sétáltunk babakocsival. Nekem nem lett volna kényelmes, ha egy pillanatra sem tudok "fogáspozíciót" váltani. (attól függetlenül, hogy nem is tetszik ezt a fajta tolókar.

Azt nem látom, a tolókar magassága állítható e, de szerintem ezt is fontos szempont.

2012. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabszem ***** válasza:
jajj igen, nagyon fontos, hogy a tolókar állítható magasságú legyen. a miénk például állítható, de még így se elég magas a páromnak, mert ő majdnem 2 méter magas.
2012. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekünk hasonló van, szeretem, mert az autós ülést is rá lehet csatlakoztatni a tolóra, nekünk olyan, sztem ez is.

így sosem kell a nehéz autós kosarat hurcolni, mert rátettük a tolóra/vázra és toltuk

2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!