Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok hasonlót, a...

Tapasztaltatok hasonlót, a cumi miatt lehet?

Figyelt kérdés
6 hetes babám 2 napja intenzíven használja a játszócumiját.Hát igen azótta nyugodtabb,talán túlságosan is.Mert nem nagyon kér 3 óránként enni,ha elkezd szopizni kis idő után abbahagyja és sír,utánna már nem fogadja el a cicit.Ha a játszócumit beteszem a szájába elhallgat és megnyugszik majd el is szunyókál.Ez normális?Szerintem nem eszik eleget.Aludni sem tud azótta nyugodtan.10 percenként felébred mert kiesik a cumi,majd nem kell a cumi,majd ismét kell a cumi.
2009. júl. 9. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a gyerek tudja, hogy mikor éhes. A cumi csillapíthatja átmenetileg az étvágyát, de ez nem olyan jelentős. Csak nem ébreszted fel őt 3 óránként éjjel is, hogy egyen? Mikor a babám 6 hetes volt, volt olyan, hogy 4-5 óra hosszát nem evett. A gyerek tudja, hogy mikor éhes, hidd el.
2009. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éjszaka is már 5 órát aludt és akkor már csak adok neki cicit.
2009. júl. 9. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
az én babám most 11 hetes és 4 hetes kora óta alszik éjszaka 8 órát eszembe sem jutna fel kellteni hogy egyen hidd el felkel ha éhes. Éhen halni nem fog. az enyém már a kórházban megkapta a cumikáját, mondjuk ha el alszik akkor kiesik nem sir. Az evést nem befolyásolja. nekem a cumisüvegből kifolyolag volt gondom, csak azt akarta mert le fejtem és ugy adtam oda neki néha mert nem volt elég
2009. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!