Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 11 hónapos. Nem értem...

Kisfiam 11 hónapos. Nem értem miért csinálja?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja minden reggel 6-kor kel. Este 8 körül alszik már. Az a gondom hogy sírva ébred. Pedig ahogy meghallom hogy felébredt, máris bemegyek, de amint meglát még jobban sír. Cicire rakom meggnyugszik. Ja és ezt nem csak a reggeli ébredésnél csinálja. Minden ébredése sírós-nyafogós. Tehát nem hiszem hogy az éhség miatt lenne. Köszönöm a válaszokat előre is.
2009. júl. 9. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Enyém is ezt csinálja. 1 éves múlt 2 hete.

Egyszer-egyszer előfordul, hogy nem sírva kel, de az ritka.

Olyankor fekszik még és nézelődik.

Sztem megijed, hogy senki nincs a szobában.

Azt is szokta csinálni, (az ágya a mi hálónkban van) hogy este mikor már alszik olyan 10-11 körül felébred, feláll, rám néz, mosolyog majd visszafekszik és alszik tovább.

Megnézi, hogy ott vagyunk-e.

2009. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aranyos lehet:)
2009. júl. 9. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:

semmi baj,azvan hogyha meglát téged akkor hisztiből sir:)

tündéri de ez van:) én pl. mikor kicsitz elesett akkor nem siert pár másodpercig, én megláttam odaszaladtam elkezdett orditani.

2009. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bisztosan megijed, de amikor meglát és mégjobban sír tuti hiszti hogy vedd fel!
2009. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. júl. 13. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, korábban is így ébredt-e, vagy csak most kezdte?

Az én gyerekem is mindig sírva ébredt régen, egészen addig, míg meg nem tanítottuk egyedül elaludni. Mármint hogy nem cicin alszik el, hanem betesszük a kiságyba és megvárjuk míg elalszik. Így amikor éjszaka felébred, emlékszik, hogy a helyén aludt el, hogy hol van, és hogy került oda. Ha cicin alszik el és a kiságyban ébred egyedül, jogosan aggódik, hogy hogy került oda, és te miért nem vagy ott? Nekünk ez bevált.

2009. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mióta megtanult egyedül elaludni, azóta sosem sír ébredéskor, és reggelente van, hogy fél órát is elvan a kiságyban mielőtt bemegyek hozzá. Beszélget a játékaival, nézelődik.
2009. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 11 hós lesz a héten, és ugyanezt csinálja. Este nyolckor elájul, nappal szinte nem is alszik, és hajnali 6 felé sikongat, és sír az ágyban. Nem veszem ki, hanem visszafektetem, de egy perc múlva újra feáll, és üvölt.

Ráadásul azt vettem észre, h már nappal is nyűgös, szinte egész nap a nyafi van, mindenért. Kezd kiborítani egy picit. Egyébként egyedül alszik el, és két hete még minden okés volt.

2009. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is volt. Nekem a doktornő azt mondta, hogy ez a szeparációs félelem. Most kezd neki kinyilni igazán a világ. Gondolom most kezd felállni is. Hidd el semmi baj, el fog múlni. Kicsit megilyednek mindentől, ami ha az ő fejükkel gondolkodunk, érthető. Ja és most kezdődik a hiszti, mert kezd rájönni, hogy a Mami akkor mindig segít! Most kell következetesnek lenni. Nekem 13 hónapos és most csúcsosodik. De nem engedek neki, bár sokszor nagyon sajnálom. Kezd rájönni, hogy nem ér el semmit vele és már nem is tart sokáig, megy és teszi tovább a dolgát. Sok sikert!
2009. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy már 3 hónapos kora óta egyedül alszik el külön szobában. Az elalvással soha nincs gond persze vannak nyűgösebb esték. Engem ez a reggeli nyűszi zavar mert nem értem. Azért köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2009. júl. 14. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!