Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat a babának a kamilla...

Árthat a babának a kamilla tea, ha túl sokáig kapja? Én úgy tudom, hogy csak kúraszerűen lehet alkalmazni. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mivel nehezen kakil a doktornő azt mondta, hogy készítsek neki jó erős kamilla teát! Na de minden nap?
2009. júl. 8. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
a kamilla tea minden nap csak azt igya az nem jo mert allergiat okoz.es ha csinalsz neki ne legyen olyan eros sem csak ahogy irja a dobozan sott en meg egy kicst gyengebbre csinalom neki .9 hos kislany anyuja.
2009. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én minden nap adom, nem is tudtam hogy gond lehet belőle, eddig semmi probléma nem volt. most 4 hós
2009. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az ,hogy allergizálhat már mindenre rámondják-ha megfigyeled.Ha egészséges babád van semmi baja nem lesz tőle.Mivel virág igen allergizálhat de nem jellemző!Ősi gyógynövény így segíthet sok mindenen.Viszont minden nap nem jó azt adni neki!!Hozzá szokik és az sem fog használni nem beszélve arról,hogy a kamilla szárít.Próbáld meg megkeresni mi lehet az oka,hogy nehezen kakil,elég rostanyagot viszel e be,ha szoptatsz.Én pl ettem a műzlit "orrvérzésig"mondjuk én szeretem is,meg a gyümit és így mindig tudott naponta többször is kakilni..anyatejes volt,most már kap tápszert is 10hónapos korától de sosem volt baj ezzel sem,mert már mást is eszik így változatosan eszik..lehet ,hogy a tápszer nem jó ha tápszeres,próbálgasd mert csak így fog kiderülni.Mindennek meg lehet találni az okát csak sokszor sokáig kell kísérletezni...1éves baba mamája
2009. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, nem találtam meg, amit kerestem.

Egy másik kérdésre válaszolta valaki, hogy a kamilla lemossa a bélbolyhokat,...stb.

Én a védőnőtől és a gyerekorvostól is azt az infót kaptam, hogy nem adható napi rendszerességgel a kamilla, mivel gyógyszernek minősül. Ennek okán nem mertem minden nap adni. Persze erről (is) megoszlanak a vélemények.

Amíg szorulása volt a lányomnak, felváltva adtam Laevolac szirupot, glicerines kúpot, kamillát pici cukorral. 1-1 nap szünetet is tartottam.

Végül tápszert váltottunk, és az új táp "meghozta" a kakit.

Csak úgy iszogatni nem is akartam adni. Sosem lehet tudni. Meg azt sem, hogy mi kerül a kamilla mellé a filterbe (igaz, a kenyérlisztbe is belekakil az egér, meg a párizsi is tartalmaz ezt-azt,... meg minden káros). Nem ragozom tovább, én nem mertem adni csak heti 1-2 alkalommal, míg muszáj volt, ez a lényeg.

2009. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2009. júl. 9. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éven át itta, minden nap, de én csak 5-8 másodpercre mártottam a filtert a poharába. Semmi gond nem volt vele. Rendesen kiáztatva viszont nem adnám sűrűn.
2009. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
sziasztok a 3dik vagyok..arról még nem hallottatok,hogy a filteres teák a legrosszabb minőségű teák?abba beledarálják még a szárat is és a levelet is..miért nem tiszta kamilla virágzatból forrztok,gyógyszertáriból??Egyrészt az orvos felírja és fillérekért lehet kiváltani ,másrészt ez bevizsgált és le lehet ezt is szűrni szépen.Nekem nem volt sosem baja a babámnak tőle,sztem nemhiába adják így.Én még magamnak sem veszek filteres teát az a leg gagyibb...
2009. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!