Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tart a babádnak...

Mennyi ideig tart a babádnak egy-egy étkezés?

Figyelt kérdés
Mennyi idős?
2009. júl. 8. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hós, kb.5 perc, anyatejes.
2009. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

uhhhh...én leszek akkor a másik véglet! :S

2 hónapos és 1 órán keresztül eszik. (anyatej+tápszert is kap)

2009. júl. 8. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is teljesen normális! Ahogy nagyobb lesz, egyre rövidebb ideig fog enni. Az enyém 7 hónapos, kb. 3-5 perc a szopizás, de úgy 3 hónapos koráig nekünk is eltartott 30-60 percig is. Most nagyon ritkán max 10 percig.
2009. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elso hetekben nalunk rengeteg ideig tartott, mivel nagyon nem volt tejem. Nem hazudok, a delelotti etkezes konkretan egesz delelott tartott, ugyanis probaltam minel tobbet szoptatni, hatha beindul a tej es ez azzal jart, hogy amig cicin volt a baba, addig nem sirt, be-beszunyokalt, amint lekerult orditott. Sajnaltam, igy ment vissza cicire. Del korul adtam fel altalaban es akkor kapott tapszert, utana aludt egy hosszut es ismet kezdtuk elolrol...

Borzaszto volt.

Sajnos kesobb meg az a keves tejem is elapadt, ami addig volt, nagyon sajnaltam, de a hangulatunknak es a kiegyensulyozottsagunknak, nah meg a napirendunknek hatarozottan ez a mozzanat hozta meg a jot.

Ezutan szepen beallt a harom orankenti evesre magatol a fiam, csak tapszert kapott, azt ot-tiz perc alatt megette, nem sirt tobbet, kiegyensulyozott lett.

En azt gondolom, hogy nalatok akkor fog beallni a "rend", ha mar elegendo lesz a tejed es o is eleg eros lesz ahhoz, hogy konnyen, hamar kiszivja.

Minel idosebb a baba, annal erosebben sziv, annal hamarabb vegez a szopassal.

2009. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hós és 2-3 perc ha cici, 10-15 perc ha főzi.
2009. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 hós és 4-5 perc, ha cici es 10 perc, ha főzi vagy gyumolcs.
2009. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4,5hós kislányom van amikor 8perc alatt végez,van amikor 20perc. Attól függ melyik ciciből eszik,mert az egyik egy kicsit defektes :( és attól is hogy mennyire éhes. Néha hagyom cumikázni is mert imádom ezt az összebújást:o)
2009. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk,enyém is ,6 hetes múlt,volt hogy 1,5 órán keresztül evett,kb.50 percet is szopizik néha és utána még tápszert is kap mert néha még azt is megissza
2009. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!