Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hós a fiam még nincs foga...

14hós a fiam még nincs foga vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Védőnő mit mond? Tanácsadáson az orovs is ott van, lepd meg, vidd be:)

Komolyra fordítva, olyat még nem láttam, h gyereknek ne legyen foga, kérdezd meg a családot, h későn fogzottak-e. Az orovs is tud biztos mondani valamit.

2009. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én szomszédasszonyom lánya is elmúlt 13 hós amikor kibújt az első foga. 3 hónap után "bepótolta" ugyanannyi foga lett mint a többi "időben" fogzó babának.

Az én fiamnak 5 hósan kibújt az alsó két foga és 1 évesen ugyanannyi foga volt mint az átlagnak. Ha a doki nem mondott semmit akkor ne aggódj!

2009. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De fogzási tünetei gondolo vannak azért.Nézd meg, hogy be vannak e ágyazódva a fogak.
2009. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 14 hónaposan bújt ki az első foga és utána hamarosan kibújt a többi is. :) Nem kell aggódni ,én is azt tettem de feleslegesen! :) Egy 2 éves csöppség(gyönyörű fogakkal :)) anyukája
2009. júl. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló,és mit adtál neki reggelire mert teljesen kifogytam és rágni nem tud
2009. júl. 9. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
milupa tejpépet(nagyon szerette),joghurtot,főzeléket, de kiflit és egyéb dolgokat is elnyammogott.babapiskóta
2009. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja bocsi reggeliről volt szó:) hát gyümölcsöt baba piskótával,milupa tejpép,joghurt,omlettet nagyon szerette,párizsi,kockasajt
2009. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. júl. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!