Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzással együtt jár az...

Fogzással együtt jár az étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos, de már nyáladzik, tömi a kis kezét a szájába, múlt hét csütörtökön voltunk oltáson, mondta a doki, hogy alul kicsit duzzadt, készül az első fogacska. Most 2. napja már iszonyú nyűgös, a cicin 2-t szív, majd elalszik, 60-80 grammokat eszik, de azt kb 2 óránként. Ja és az eddigi 30 perc helyett 1-1,5 órát tart az etetés, mert bealszik, viszont amikor le akarom rakni, akkor visít. Ma pici hőemelkedése is volt (37,6). A doki javaslatára vettem Chamomila 15ch-t. A nyűgösséget megértem, biztos fáj neki, de miért nem eszik?
2009. júl. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a velejárója az étvágytalanság. Nem érzi jól magát, nem jó közérzete. Mi sem eszünk annyit amikor betegnek érezzük magunkat.
2009. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek csak akkor voltak étvágytalanok, amikor áttört a fog, és hőemelkedésük is csak akkor volt, ha egyáltalán volt. Nem akarlak elkeseríteni, de a duzzanat még nem jelenti azt, hogy a napokban át is törne.
2009. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mikorra várható, hogy kibújik? Milyen időközönként és sorrendben jön?
2009. júl. 8. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak 4 hós korától már duzzadt volt az ínye, patakokban folyt a nyála, de csak 7 hónapos kora előtt 1 héttel bukkant elő az első két fogacska. Most 7,5 hónapos és duzzadt felül is és az alsó kettő fog mellett is az ínye. Úgy néz ki, egyszerre négy fog készülődik. Kíváncsi leszek én is, ezek mikor törnek át.

Igazi szenvedést nálunk is csak 4-5 napig okozott, amíg kidugta a fejét a fog. Na, akkor szinte egyáltalán nem volt hajlandó enni...

2009. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!