Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki a Hipp...

Van itt olyan, aki a Hipp gyermekteát sokkal hamarabb adta a babának, mint 4 hónap?

Figyelt kérdés
Mi 7 hetesek vagyunk,nekünk javasolták,adom is neki,2 tápis evés közben bevág belőle 100 ml-t.Nem lesz baja tőle?
2009. júl. 8. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 hetes kora óta adom neki, tápszer mellé kell is, mivel arra sokkal szomjasabb, hiszen nem szomjoltó mint az anyatejci. Ebben a melegben pedig add is neki, ő is szomjas.
2009. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. júl. 8. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is tápszeresek vagyunk, 10 hetesek. Nekünk a doktornéni csak vizet javasolt. Nem nagyon akarja inni...Hol tudom venni ezt a Hipp gyermekteát? Ez a pontos neve? Bocsi, hogy belepofátlankodtam a kérdésedbe, de engem is érdekel.
2009. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát én biztos nem adnám neki...Akkor inkább adnék neki kamilla teát, vagy sima forralt vizet. szerintem nem jó ilyen korán adni ezeket az instant vackokat...
2009. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akármelyik multi árulja ezt a teát,tescoban a legolcsóbb.A kamilla tea görcsöt okoz,a sima vizet nem issza.Pedig Jana baby-vel próbálkoztam!
2009. júl. 8. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes kortól lehet adni azt, amiben nincs gyümölcs!

Igaz, hogy 4 hónap van ráírva, de a bababoltban megmutatták nekem a határozatot, hogy az eddig 2 hetes kortól adható babateára ezután 4 hót kell írni!

Van belőle kamillatea, édeskömény és gyermektea. Azt hiszem, ennyi.


Nyugodtan igyátok. Semmi baja nem lesz tőle.


Jó babázást!

2009. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van a hippnek teája, ami 4 hetes kortól adható. szerintem azt add neki.
2009. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is köszi a válaszokat! Holnap utánanézek!
2009. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alma citromfű téát vegyél meglátod azt mennyire fogja szeretni az én babám imádja és kb két hetes kora ota kapja folyamatosan
2009. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!