Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babátoknak az...

Mit adtok a babátoknak az éjszakai felkelésnél?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 4 hónapos, és ha hajnalban felkel mindig eszik (tápszert). Hogy szokathatnám le a hajnali evésről?
2009. júl. 8. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló problémákkal küzdünk

Én estére megpróbálom a tejpépet cumisüvegből mert olyan fáradt már este hogy nincs türelme kanalazgatni eddig reggel 5 kelt most meg 2 eszik éjszaka így leakarom én is szoktatni

2009. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell leszoktatni, az enyém 1,5 éves koráig evett hajnalban, és magától szokott le. Egyszer csak nem ébredt fel. Persze azt nem tudom, hogy a tied milyen evő, az enyém nagyon rossz evő volt, így örültem, hogy eszik valamit...


De ha le akarod szoktatni, akkor adj neki teát vagy vizet.

2009. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
SZia! SZerintem egy idő után elhagyja majd a kislányod, de ha le akarod szoktatni akkor adjál neki teát. Igaz először attól is meg fog ébredni rá 1 órára és eleinte többször kell majd neked is felkelned hajnalban / mert ugye a tea az nem tartalmas/ de egy idő után rájön hogy nem érdemes felkelni a teáért. Éhes halni pedig nem fog ha nem adsz neki :)
2009. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most kiveszem a kiságyból és úgy etetem. Teáztatásnál is vegyem ki, vagy csak úgy a kiságyban itassam meg?
2009. júl. 8. 15:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csak a kiságyában megitatni. De ha nem megy, vedd ki nyugodtan. Mi úgy szoktattuk le, hogy fokozatosan egyre kevesebb tápszert kapott, a végén már csak 50 millit, utána meg már semmit és azóta se kéri. 13,5 hós.
2009. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még gyakorlatlan vagyok a teáztatásban, ezért lehet hülyeséget fogok kérdezni. Utána kell büfiztetni?
2009. júl. 8. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
SZia! Én semmiképp sem itatnám a kiságyban, akkor hogyan böfizik? Nem értem, utána meg az a baj hogy tele a pocikája levegővel,nem?
2009. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hajnal 5-6 kor már nem gond ha eszik. Este én sürü pépet adok neki cumisüvegböl fözelékes cumit ki kell még forro tűvel nyulitani 4 -hótól és így azóta éjszaka alszik 6-7 kor ébred majd vissza alszik. Neked mit vacsizik még?
2009. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Természetesen tápszert.
2009. júl. 8. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Meg eleg kicsi a baba, szerintem meg nyugodtan felkelhet egyszer enni. De, ha mar unod a felkelest, akkor napkozben adjal neki tartalmasabb, tobb etelt mar. Ne csak tapszerrel etesd, mar ehet mast is. Ha nappal jobban eszik, akkor kihuzza az ejjelt is.

Semmifele teara, vizre ne szoktasd ra, az meg rosszabb mint a tapszer. Eppenhogy a tearol, egy korty vizrol soha nem fogod tudni leszoktatni. Nem is szomjas, akkor minek szoktatnad teara??? Most ehes, azert ebred fel, nem azert, mert szomjas.

A tea, viz hamar atfut rajta, kipisili, es 1 ora mulva ujbol ehes lesz, akkor megint kelhetsz hozza.

Napkozben taplalo ennivalo, ejjel semmi viz, tea. Probald ki.

Miket eszik napkozben a baba?

2009. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!