Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is ilyen? 6 hetes a...

Más baba is ilyen? 6 hetes a babám. A tegnapi napot végigaludta, ma meg egész nap nyűgös.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos az időváltozás miatt. Mivel tegnap egész nap aludt, ki van pihenve és gondolom most meg már nem bír elaludni amikor kéne.
2009. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sorstársak vagyunk :-). 6 hetes a babó. Az a különbség hogy mi a tegnapi napot is végig nyűgösködtük, semmit nem aludt talán 3x 20 percet egész nap. Éjjel viszont egyhuzamban 6 órát úgy elfáradt. Ma sem alszik. Most aludt el 2 perce azt várom mikor folytatja :-(.


Ez hiszti egyébként? Hisztiznek már ilyen pici korban? A férjem azzal piszkál hogy ne vegyem fel mert elrontom.

2009. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem tudom , hogy hiszti-e, de sokáig nem bírom, és felveszem...
2009. júl. 7. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért egy hat hetes baba még nagyon kicsi,vedd fel elrontani még nem lehet.Szüksége van a közelségedre.Mindig abba gondoljatok bele,hogy neked sincs két egy forma napod,te is nyügi vagy néha.Ők meg még nagyon picik,ez a nagy meleg kikészíti őket akár csak minket.Kitartás csajok!!!
2009. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is 6 hetes és ugyanez van! Tegnap szinte egész nap aludt, ma szinte semmit. De nem volt nyűgös, csak most késő délután kezdte.

De ma pl. reggel és délben sokkal többet evett, mint eddig, ez is olyan furcsa.

2009. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!