Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem nyugos ma jobban a babatok?

Nem nyugos ma jobban a babatok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van a fiammal ma de hogy sehogy sem jo az biztos csak hisztizik egesz nap:(
2009. júl. 7. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem a lányom ma gondol egyet és elkezd tutulni :), nyűgösebb egy kicsit, ő 3 és fél hónapos. Sokszor melege is van, ha fogom az sem jó, ha leteszem az sem. Egyébként aszt hiszem holnapra mond erősebb hideg frontot.
2009. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ma nekem is bogaras a 10 hós fiam,pedig egyébként egy angyalka!Nehezen is viselem...:):):)
2009. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyunk egyedul.Az en fiam 11hos KITARTAS,en is nehezen viselem
2009. júl. 7. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém már napok óta nyűgös. Utálja ezt a meleget, ahogy én is.
2009. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyém csütörtök óta nyűgös.
2009. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Együtt érzek:) az enyém ugyan még csak 2 hó-s múlt (kisfiú) de reggel 9 óta most bírtam csak elaltatni:):):)
2009. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Valahol megnyugodtam már féltem hogy baj van nálunk. 1,5 hós a kicsike tegnap napközben kb összesen aludt egy órát éjjel viszont pótolta. Ma most raktam le először kb 5 perce van csend :-(. Azt hittem baj van. A párom meg piszkál hogy elrontom mert felveszem amikor hisztizik.


Ti felveszitek a babukát ilyenkor? Akkor is ha hisztigyanús?

2009. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam egy kis tündér, jól alszik.Úgy tűnik nálunk akkor pár fokkal hűvösebb a lakás mint nálatok:)

Az utolsó válaszolónak:a védőnőm mondta hogy egy baba kb egy éves korától tud hisztizni,addig ösztönösen sír ha valami nem jó neki.

2009. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amúgy is nyűgös a nagy meleg miatt ma meg még 2 szurit is kapott......csak kézben akar lenni:(((((
2009. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, egy 1,5 hós baba nem tud hisztizni, az majd később jön. Még az enyém sem tud, úgy igazán, de már néha kezd arra hasonlítani. Ne félj, ha sír, vedd csak fel, nem fogod elrontani. Bocs az off-ért.

Az én lányom most nyűgi egy picit, aludnia kellene, álmos is, de csak nem tud aludni. megyek még próbálkozom..

6 hós babás

2009. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!