Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta csak ülni hajlandó a...

Amióta csak ülni hajlandó a kiskádban, nem tudom megmosni rendesen a buksiját. Tippek?

Figyelt kérdés
Addig megvagyunk, hogy bevizezem, besamponozom, de amikor le kellene öblíteni, nem tudom hátra dönteni a leányzót, mert felhúzza magát a kád szélénél kapaszkodva. Ha meg ülve csinálom, belefolyik a szemébe, és nem tetszik neki.
2009. júl. 7. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Tarts egy szivacsot a homlokához. Így nem folyik a szemébe a víz. :-)
2009. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy hasra fordítottam,vagy felemeltem a lábait az egekig,így muszáj volt neki háton maradni. Volt hogy belement a szemébe,utána párszor könnyebb dolgom volt,de nem sokáig.. :)
2009. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

kisfiam 1-2alkalom után megszokta, hogy a fürdés 3részből áll.

1.mosakodás(ekkor, hanyatt fektetem)

2.fogmosás

3.pancsi

hozzákell szoktatni, hogy kicsit hanyatt fektesd, ez a legkönyebb módja, a mosakodásnak és a hajmosásnak is.

11hós kisfiú anyukája

2009. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Én a lábát és a popsiját nem tudom emiatt megmosni.

A haja még OK, mert azzal kezdünk, gyorsan megmosom. Aztán felül. Ülve mosom a felsőtestét + a kezeit, majd megharcolok az alsóbb régiók megmosásáért. :D

Egy kézzel megpróbálom fekve tartani, másikkal a lábát emelem. Majd elengedem a felsőtestét, és többszöri nekifutásra sikerül megmosnom az alvázat, a futóműt. ;)

Persze üvölt, egészen addig, míg fel nem ülhet.

Én így csinálom.

Ha apa segít, szivaccsal vizet csorgat a pocijára, játszanak, leköti. Ez 10 esetből 1. A maradék 9 eset a fent leírt közelharc.

8 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megoldható hogy apucival fürödjön nem lesz gond a hajmosás sem. Az én babám 4 hós kora óta az apjával fürdik és én csak a fog ill. a hajmosásra megyek be. Nagyon édesek!
2009. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!