Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fogyhat a babám 7 és...

Mitől fogyhat a babám 7 és fél hónaposan?

Figyelt kérdés
Fogyhat a babám attól, hogy nagyon izzadós, két hete babaúszásra járunk, és nőtt két centit? Ezek összeadódhatnak, és ez okozhat fogyást, vagy valami baj lehet? Igazából egy hónapja mérte az orvos, ahhoz képest nem fogyott, pont súlyánál van, de én hetente mérem, és ahhoz képest fogyott. Mit tegyek? reggel és este szopizik, nap közben 3x eszik. Tegyek be még egy szopizást, vagy állítsam vissza napi 6x-i evésre?
2009. júl. 7. 08:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy a foga is jön, úgy látom egyszerre kettő.
2009. júl. 7. 08:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de szerintem bőven előfordulhat. Már önmagában a fogzás miatti nyűgösségtől is hallottam, h valakinek a babája nem evett annyit, ezáltal megállt a súlyfejlődés, de Te még plusz mozgást is beiktatsz (ami persze jó), és a felnőttek is értelemszerűen fogynak ilyenkor.

Nem aggódnék a helyedben, pláne h nőtt is emellé.

2009. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám mindig fogyott, mikor jött a foga. Volt hogy 4 nap alatt 200g-ot!!!
2009. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!