Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen agresszívek a...

Miért ilyen agresszívek a kérdezővel a válaszolók időnként?

Figyelt kérdés
Már ma is olvastam olyan választ ami minősíthetetlen,ode se illő,és felesleges is.Persze hogy vitát vált ki másokból is.Aki nem akar segíteni,az miért jön ide és viselkedik igy?
2009. júl. 6. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az internet nagy felület, és itt sokféle ember megfordul.Sajnos olyanok is, akik elég szélsőséges nézeteket vallanak, vagyis nem sajnos. A sajnos szót azért írtam mert ezek az emberek sokszor nagyon "hangosan hirdetik nézeteiket", és aki nem ez alapján csinálja a dolgait, annak nekitámadnak. Én is jártam már így, nem tud vele mit kezdeni az ember.

Én első gyermekes anyuka vagyok, néha biztos kérdezek olyat ami másnak túl egyértelmű, vagy biztos vannak dolgok amiket egysek szerint nem jól csinálok, így én is kaptam már hideget-meleget. Általában jóindulattal visszaválaszolok az ilyeneknek, és aztán annyiban hagyom, had szégyeljék el magukat...

Üdv.

7 hetes baba anyukája

2009. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
nagyon egyszerü sokszor buta a kérdés vagy nem jol teszik fel igy férreérthetö az ágynemüsre gondolsz?
2009. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor maga a kérdező is tudja, hogy helytelen, amit csinál. Sokszor csak önigazolásra várnak, hogy ugye jól csináltam? Aztán ha leírod a véleményedet, ami nem egyezik a kérdezőével, akkor jönnek a pofonok. Amikor a kérdező csököttagyú primitív állatnak nevezi a válaszolót, akkor valahogy nem tudok kedvesen válaszolni neki.
2009. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a buta kérdéssel nem értek eggyett,mert lehet,hogy csak nekünk buta.neki nem.más emberek vagyunk,más tanítással,neveléssel,de aki kérdezz az valamit tudni akar.ha rögtön neki esik az ember az senkinek se jó.Egyébként nem csak arra,hanem egy uzsonnáról kérdezett valaki,és irtak,hogy senki nem kiváncsi arra mit eszik a kölyke.Hát nem sértő?még olvasni is.
2009. júl. 6. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen, ez abszolút sértő. De nem csak kismamák vagyunk ezen az oldalon, vannak más topikok is. És van sok tizenéves is, akik jó poénnak tartják, hogy beszólogatnak másoknak.
2009. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a tökéletes választ éppen az a személy adhatná meg,aki így viselkedik.Persze ilyenkor mindig eltűnnek a "ludasok" és mi meg füstölgünk itt magunkban.Feltettem egy kérdést-ha jól emlékszem,tegnap-hogy bevallja-e az az anyuka,apuka aki itt vezeti le a feszültséget,hogy emiatt jár ide...Na,nem....felesleges erőltetnem magam.

Buta kérdések igenis léteznek,nem egyet olvastam már,buta válasz meg még több,sajnos!

2009. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazad van,de én pont azért kérdeztem,mert tuti,hogy olvassák.csak erő az nincs,hogy bevalja,hogy bizony válallom,hogy iyen vagyok,és igazad van,vannak buta kérdések,de serintem ezek inkább fogalmazás miatt tünnek ugy.nem szeretném ha füstölögnénk,csak hogy normálisan segítsünk egymáson.
2009. júl. 6. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:

19.40.-es vagyok ismét

:( Nálam meg is van az akarat,nyugodt természetű vagyok,kerülöm a konfliktust...és hát innen is látszik,hogy nem mindenki egyforma!Alacsony az ingerküszöbük,csak azt tudnám,hogy odahaza miként viselkednek ezek a szülők a kisbabával,gyermekükkel?!Áhh,szóra sem érdemesek.

2009. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony, nem vagyunk egyformák. Szerencsére! Bár anonim az oldal, még így sem tudnék magam előtt felvállalni beszólogatást. Volt, hogy ide-oda szólogatásba keveredtem, de kiderült, hogy valóban félreértésről volt szó. Egy mondatban az ember nem mindig tudja kiadni a valós gondolatait. Meg fogalmazol egy kérdést, te benne vagy ennek a bűvkörében, aki meg hirtelen elolvassa, lehet hogy semmi empatikus készsége sincsen, nem is tudja átgondolni, te vajon mit akarsz ezzel. Meg már azt is írtam, milyen kár, hogy írásban nem lehet hangsúlyozni, mert úgy is egész máshogy hangozna néhány kérdés, de válasz is. Ez van, ilyen mindig is volt, és mindig is lesz!
2009. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, az az igazsag, hogy arc es nev nelkul az interneten sokszor azt irunk amit akarunk, es ugy, ahogy akarunk. Tobb forumot is szoktam olvasgatni, nemcsak ezt, es mindenhol jon a "stilus". Ezt nem lehet elkerulni.

Ez az internettel egyutt jar! Aki feltesz egy kerdest, barhol nemcsak itt ezen az oldalon, hanem barmelyik masik forumon, tudni kell, hogy igenis johetnek olyan valaszok is amik egyaltalan nem tetszenek, es nem odaillok. Ilyen az internet(((

2009. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!