Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog még valaha mászni 8hós fiam?

Fog még valaha mászni 8hós fiam?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kúszik, feltérdel, hintázik kicsit, de nem mászik. Lehet, hogy kimarad? Nagyon nem örülnék. Nincs ez már későn?
2009. júl. 6. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
madj fog reméljük akkor marad ki ha feláll megy de nem mászik látom tudod hogy az nem jo ha kimaradegy fejlödési szakasz.Nem koraszülött lehet hogy csak gyengébb mint a többi baba majd megerösödik
2009. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet én egyáltalán nem vagyok megijedve, majd jön minden szép sorjában. Erőltetni semmit sem lehet ésnem is kell.
2009. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmivel sincs lemaradva a fiad!

az én lányom 19-én lesz 8hós és még csak pár napja kezdett el forgolódni!

Se nem kúszik,se nem mászik és jelét sem mutatja,hogy csinálná!!

Viszont egyedül ül,felül!!Majd ha ő rájön hogyan kell,akkor úgyis mászni fog!!

2009. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam 7 és fél hónapos, de nem mászik, hason is épphogy elvan. Majd fog!

2009. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hintázásból lett nálunk a mászás. Ne aggódj!
2009. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne siettesd! A babáknak 8-11 hónapos korig kell elkezdeni mászniuk, tehát a babád nagyon időben van. ezt olvasd el: [link]
2009. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál. Az én kislányom 7 hónaposan elkezdett kúszni, utána felült, felállt majdnem 10hónaposan és most kezdett el mászni 10 és fél hónaposan. Egyik napról a másikra. Pedig én már letettem róla, hogy valaha elkezd majd mászni. :) Most meg úgy kotor hogy a nyomába sem vagyok. :)
2009. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy előbb feláll és majd abból "megy le" mászásba. Akkor sem lesz semmi gond, az öcsém ezt csinálta és se nem dislexiás se nem disgráfiás, szóval semmi baja.
2009. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ, mindenben igazatok van! Sok puszi nektek és a piciknek:)
2009. júl. 7. 07:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!