Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik éjszaka a 8...

Mennyit alszik éjszaka a 8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az én gyermekem,2 hónapja felkel éjszaka sír ,cicizni akar ez egyre rosszabb.
2009. júl. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém este 9-től kb. reggel fél 7-ig alszik. Éjszaka akkor ébred fel ha szomjas, vagy ha jön a foga. Ha nincs semmi baja, átalussza az éjszakát. Lehet nálatok is a fogzás miatt ébred. Vagy nincs melege?
2009. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy hasonló időszak, íme a kérdés/válasz, ami sgetített választ találjak a problémára.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Most már jól alszik, este 8 körül letesszük, 5kor kel, akkor reggeli, és utána még egymás mellé bújva alszunk úgy 7ig.


Amúgy a könyv címe ami alapján csinálta a kérdés kiírója is és én is utána, az "Aludj jól, gyermekem!" Sajnos már nem kapható, de hátha valakitől be tudod szerezni kölcsönbe, nagyon jó és hasznos!

2009. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
este 10-től reggel 6-7-ig ,mikor hogy.Reggel szopi és alszik még kb.2 órát,(de lehet,hogy csak elvan,nem tudom,mert visszaalszom).
2009. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Este fél 9-től alszik, reggel fél 8 körül kel.

Ha éhes, vagy jön a foga, éjfél és hajnali 2 között 1-2 alkalommal felébred. "normál" esetben átalussza az éjszakát.

2009. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!