Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámat a héten...

5 hónapos babámat a héten műtik az I. Gyermekklinikán. Mit tudtok a körülményekről?

Figyelt kérdés
A bal veséjéről szednek le egy pluszba nőtt vesemedencét. Még anyatejes, min. 3-4 nap bennlétet említett Verebély doktor. Körülmények alatt értem: tudom e rendesen szoptatni vajon, hogyan leszek ott vele, mit vigyek neki, nekem mire lesz szükségem, tudok e ott tisztálkodni, ilyenekre gondolok. Örülnék, ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm!
2009. júl. 6. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a mostani körülményekről nem tudok mit mondani csak annyit h fel lett újitva mióta én ott jártam engem 15 éve műtött ott a Verebély és már akkor is volt olyan h kicsikkel bent voltak a szülők, ugyhogy gondolom azóta csak jobb lett a helyzet, Neki vigyél játékot amit szeret.
2009. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
érdemben hozzászólni nem tudok, de annyit szeretnék írni, hogy drukkolok, és gondolok a picidre, így ismeretlenül is!
2009. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!