Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen nyúlt tárgyért...

Mennyi idősen nyúlt tárgyért és fogta meg először babátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hós, egyelőre még csak a lábát használja... nem aggódok egy csöppet se, csak kiváncsi vagyok :)
2009. júl. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 3 hósan, szinte egyik napról a másikra kezdte el megfogni a csörgőket, rágókákat.
2009. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 hetesen fedezte fel, hogy a pihenőszékre rögzített játékívről lelógó macit eléri, lehet pofozni, meg lehet fogni, szájba lehet venni. Az első próbálkozásoknál nagyon cuki volt, csak megérintette és már vitte is a kezét a szájához, azt hitte, a maci a kezében van, és meg akarta kóstolni:) Most 16 hetes, és mostmár teljes biztonsággal fog mindent, amit elér és mindent meg is csócsál:)
2009. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kezét már ő is csócsálja nagy élvezettel, de meg még nem fogott semmit, akkor se ha hozzáért a kezéhez... nem is nagyon látom rajta a vágyat ezirányba... :)) Teljesen elégedett azzal ha a lábával rúgdoshatja a játékait :)
2009. júl. 6. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
SZia! Az én lányom 15 hetes, kb. 2 hete nyúlkál a tárgyakért, mozgatja őket de nem nagyon tudja megfogni még, el is engedi ha a kezébe nyomok valamit. Ha sikerül elkapnia akkor egyből a szájába nyomja, van hogy az sem sikerül még :)
2009. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 3 hós.2 hósan kezdte el nézegetni a kezeit (iszonyú nagy tanulmányozás volt :-)) Kb 2 hete kezdte el pofozgatni a játékot amit fölé lógatok.Mostmár meg is fog mindent,és meg is tartja.Van,hogy mindkét kézzel nyúl,és egyből a szájába veszi amit megfog.A játszószőnyegen a játékokat meg egyenesen tépkedi. :-)

2009. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez hihetetlen... tegnap tettem fel ezt a kérdést, ma reggel megfogta a teknősét és a szájába vette.... majd eltartotta megnézte és újra a szájába vette... és ez így ment percekig :))) Hű de büszke vagyok.. 3 napja meg átfordult hasáról a hátára :))
2009. júl. 7. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!