Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hósnak miket lehet most...

10 hósnak miket lehet most bevezetni? Zöldség, gyümölcs. (most bújuk a 3-4. foga)

Figyelt kérdés
Túrókrémet hogy készítítek neki? Padlizsánt már ehet? Milyen joghurtot adtok? Fűszereztek már? Mivel?
2009. júl. 6. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

én a túrót össze szoktam neki keverni gyümis joghurttal. legjobban a sárgabarackos és meggyes danonejoghurttal szereti.

én már adok neki rendes joghurtokat, nem csak babajoghurtot eszik. meg bolti túrókrémet is evett már, azt is szerette. Arra figyelj, hogy málnás, epres joghurtot ne vegyél neki, vagy csak babajoghurtban, mert a felnőtteknek valóból nem vonják ki az allergizáló részeket.

Padlizsánt nálunk senki nem szereti itthon, így azt mégnem próbáltam neki, valahogy kimaradt a recepttárból:-)

De tökféléket eszik már, pl patisszont is csnáltam már neki.

2009. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, tökféléket már ő is eszik, meg joghurtot túrót is.
2009. júl. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!