Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok olyanról, hogy...

Hallottatok olyanról, hogy megfulladt volna egy baba a borostyánlánctól?

Figyelt kérdés

Csak mert olvastam valamelyik kérdésnél válaszként,hogy van ilyen.Csak azt nem értem,hogy hogyan lehetséges? Én sem fulladok meg a láncomtól! A babalánc meg nem hosszú.

Vélemények? Történetek?


2009. júl. 6. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk a szomszéd kisfiú fojtotta meg magát. Igaz nem a borostyán lánccal, hanem a nadrágja madzagjával. Kihúzta a nadrágból és valahogy sikerült úgy magára tekerni, hogy minél jobban próbált szabadulni, annál jobban szorította. Az anyukája talált rá. Nem lettem volna a helyében.
2009. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
:((((((((((((((((((((((((((((
2009. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Borostyánlánctól nem. Az speciálisan van direkt babák számára elkészítve, teljesen biztonságos.
2009. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Előre bocsátom, hogy nem ismerem a borostyán láncot, nem az ellen akartam "kampányolni" Csak annyi volt a célom, hogy felhívjam az anyukák figyelmét, hogy sokszor azok a dolgok okozzák a bajt, amire a legkevésbé gondolnánk. első voltam.
2009. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

az én fiamon 7 hós koráig rajta volt a borostyánlánc éjjel nappal. hozzá sem nyúlt egészen addig. aztán ahogy egyre jobban játszott, önállóbb lett, és felfedezte kezét lábát, hasát, mindenét, egyszercsak egyre gyakrabban nyúlt a lánchoz. húzkodta, azt hiszem meg akarta nézni mi az, és azért próbálta nyújtogatni a nyakában. én ekkor vettem le róla, nehogy baj legyen. amúgy nem vettem észre semmi változást a fogzásában, semmivel nem szenved többet velük, mint előtte.

kérdésedre válaszolva, még nem hallottam ilyet senkitől, hogy megfulladt volna tőle, de sajnos elképzelhetőnek tartom, mert néha én is látom hogy milyen elképesztő dolgokat tudnak művelni a gyerekek.

2009. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!