Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat vegyek a...

Milyen utazóágyat vegyek a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi Brevit vettünk, de elég göröngyös lett néhány használattól, így ha megyünk még egy szivacsot is viszünk. Jól nézzétek meg az alját...
2009. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem érdemes átgondolni, hogy van-e értelme utazóágyat venni. A pici baba bárhol elalszik, az én ötéves fiam ha megyünk valahová, csak mellettem hajlandó még mindig. De a legfontosabb: hogy gond nélkül beférjen az autóba! :)
2009. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a Brendonban vettünk a múlt héten egy Hauck Touragoo nevű utazóágyat 12 ezer forintért. Igaz, az ágy mellé rögtön vettünk még egy szivacs ágybetétet is (4500 Ft), mert úgy gondoltuk, hogy az ágy tartozékát képező betét túl kemény. Nekünk bevált a kiságy, a pluszmatraccal simán aludt benne a 6,5 hónapos fiunk. Igaz, mi szigorúan csak alvásra szeretnénk használni, nem járókaként. Hogy hosszútávon mennyire strapabíró, azt egyelőre még mi sem tudjuk.
2009. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt a fajtát vettük nővéreméknek, szerintem jó, bár kicsit drágállom: [link]

Nekünk olyan van amit a Jysk-be vettünk 7000. ft-ért, alvásra azis tökéletes.

Amire szerintem figyelni kell, érdemes olyat venni aminek van kereke, egyszerűbb arrébb tenni. Az emelhető betét is jó ha kicsi korától akarod használni. Bár én úgy néztem mindegyikbe elkél egy szivacsmatrac még, mert elég kemény a fekvőfelületük.

Remélem tudtam segíteni :)

2009. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!