Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól kell...

Mennyi idős kortól kell lejjebb tenni a kiságyban a fekvő részt?

Figyelt kérdés
5 hós múlt a kisfiam, de már annyit tekereg az ágyában, keresztbe kasul cikázik benne! :) Mikortól kell attól tartani, hogy mondjuk felhúzza magát a rácsokon vagy egyáltalán mikortól van szükség a nagyobb magasságra?
2009. júl. 6. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A kisfiam 7 hónapos és épp a hétvégén tettük lejjebb, mert már próbálgatott felkapaszkodni.
2009. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi épp most, 6 hónaposan tettük lejjebb. Az ördög nem alszik.
2009. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van! Akkor max. még pár hetet várunk és mi is lejjebb állítjuk! Köszönöm! :)
2009. júl. 6. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Az én kisfiam 6,5 hónapos, de már teljesen lent van, mert ő már ha a kezünket fogja feláll, az asztalba is néha húzogatja magát, meg mászik is és így már tud úgy ülni is, hogy egyik kezével még támasztja magát. Én is csak így vagyok nyugodt, ha már lent van! Eddig mindig mindent egyik pillanatról a másikra csinált, ha valamit megmutattunk neki egyszer, utána már csinálta is :-)
2009. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Azt is vedd figyelembe, hogy neked mennyire lesz könnyű ki-be hajolgatni a kiságyba. Barátnőmnek nagysúlyú babája volt és már 7-8 hónaposan nagyon megsínylette a háta a ki-be rakodást (mert ő meg pici anyuka) :)
2009. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Akkor raktuk lejjebb először,amikor már a négykézlábra állással próbálkozott.Jól is tettük,mert kb.2 hét múlva felült egyedül/felmentem és ott vigyorgott ülve a kiságy sarkában:-)/,másnap meg felállt egyedül úgyhogy nekünk kb.7 hónaposan lekerült a legalsó pozícióba.Most 8 hónapos.
2009. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor tettük lejjebb, amikor felült benne. Utána kezdett kutyázni is :)
2009. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!