Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napvédő krémet vegyek...

Milyen napvédő krémet vegyek a babámnak (15 hónapos?

Figyelt kérdés
Otthon most a DM-est használjuk. 50 faktoros, de az a baj vele, hogy nagyon nehéz elkenni. Van valakinek tapasztalata ezen a téren? Olyan lenne jó, ami azért magas faktorszámú, de ilyen spray jellegű.
2009. júl. 6. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
mi nem krémet hanem spayt vettünk, jól el lehet kenni, nem hagy foltot.
2009. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a Dm-est vettem előszőr, de ki is dobtam az első használat után, mert alig lehetett lemosni. Utána a Nivea 50 faktoros spray-t vettem, az nagyon jó, el lehet kenni, le lehet mosni. Kimondottan gyerekeknek van, rá is van írva, hogy children's sun spray. 4-5 ezer forint körül van az ára.Én az auchanba vettem. Ja és színes, zöld mikor kifújod, de ahogy elkened már nincs színe.
2009. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag az 15-ös és 50-es faktorszám között olyan nagy különbség nincs. A faktorszám amúgy is azt mutatja, hogy hány percig maradhat az ember leégés nélkül a napon. Van a Babénak kifejezetten gyereknapteje 30-as és 50-es verzióban, mert a gyerekeknek kicsit másfajta szükséges, mint a felnőtteknek, ezek nagyon jól kenhetők. Az egyik tubusos, a másik spray formátum.
2009. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nivea 50faktoros babanaptej-ebben megbizom...
2009. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!