Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a rohadt szúnyogok eszik...

Azok a rohadt szúnyogok eszik a babámat. Ti mit használtok, milyen szúnyogírtót baba mellett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk mindenhol szúnyogháló van, így egy darab szúgyognincs évek óta. Elektromost és fújósat semmiképp nem használnék.
2009. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nics szunyogháló ugyhogy én eleétromosat haszálok. bá én külföldön vettem hasonlo itthon is van szerintem. Ez egy készülék ambenek aljéra egy folyadékos tartálst kell helyezni és bedugni a konektorba nem veszényem mert csak izeltlábukra hat igy nem lesz baja a babának én az ágyátol messzebb az ablak alá dugom hatása 40 nm re elegendö. az enyimén van egy gomb hy bedugom megnyomon és onanntol 12 órán kereszül müködok és 12 nem igy kell kihuzni de nem megy egész nap ez jo megoldás azota nincs tele szunyogcsipéssel szerintem lehet itt is kapni hasonlot.
2009. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Galaktiv bio-t babáknak is lehet
2009. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló!! SZerintem nagyon megéri az árát, mi tetőtérben lakunk, de a férjemnek első dolga volt felszereltetni.
2009. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vape lapkás.Nem az ágya meletti konektórba van dugva,hanem a legmesszebikbe.
2009. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!