Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt hogy babád nem evett meg...

Volt hogy babád nem evett meg valamit és később megszerette? Mikor próbáltad újra adni neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem eszi sem a krumplit sem a sütőtököt. Próbáltam adni a sütőtököt almával úgy sem ette meg. Csak a gyümölcsöt szereti.
2009. júl. 5. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A paradicsomos kajákkal így volt a lányom. Olyan köpködést csinált tőle, hogy csak na. Pár hét elteltével adtam neki cukkinis-paradicsomos tésztát bazsalikommal, megette. Most már szereti a paradicsomlevest is, meg nyersen is megeszi. Fokozatosan csempészd az ételébe, de ne erőltesd!
2009. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A banantol szorulasa volt a kisfiamnak, es azt el is hagytuk, aztan amikor kesobb megkinaltam nem szerette.

De most, mar nagyobbacska es szereti a banant. Nem imadja, csak szereti.

2009. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ajaja, szinte mindennel így volt, hetente érdemes megpróbálni, amíg csak kevés félét ehet, aztán ha már megvan a repertoár amit szeret, akkor ritkábban próbálkozz a "nem szeretem ízekkel", és inkább kísérletezz új dolgokkal. Azt is el kell fogadni, hogy van amit lehet, hogy az életben nem fog szeretni. a fiam másfél és csak nagyon ritkán eszi meg köretnek a krumplit, vagy a répát, de levesben eszik répát, rizst és tésztát szívesen eszik szóval nem erőltetem, de néha megkínálom. A céklát viszont akárhogy próbáljuk undorodva köpi ki, ez van, nem lesz a kedvence szerintem sosem!
2009. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Nálunk a spenóttal volt így a kislányom , nem ette kiköpte mikor kináltam neki majd 1 hónap múlva ismét megkináltam és azóta szívesen megeszi. Szerintem ahogy mi is vagyunk úgy ételekkel ők is lesznek bizonyos ízek amit nem annyira kedvelnek vagy meg sem eszik, nálunk most ez van a paradicsomos krumpli hallal verzióval. De nem erőltettek semmit ha nem kell eszünk mást de mondjuk hála az égnek nem egy válogatós a babácskám!

üdv. 13 hós baba anyukája

2009. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az elso evben csak az almaval volt gond, hetente vissza-visszatertunk hozza, mindig mas fajtat kostoltunk, aztan bejott;)

Most mar enne a kicsi a mi kajankat, na most vagyok gondban, mert a nagy kinalatban egyre valogatosabb lett. Hagyok neki idot, kostolgatunk ujra meg ujra.

2009. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!