Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is befele lépik?

Más babája is befele lépik?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kislányom, de már egy hónapja jár ha fogjuk a kezecskéit, és a jobb lábával nagyon befele lépik.Szinte teljesen vízszintesbe fordítja.

Vajon valami baj lehet vele, vagy majd ha elindul egyedül akkor helyrejön?


2009. júl. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááááát szerintem említsed meg a dokinak!az is lehet h csak játékból csinálja de jobb bztosra menni!
2009. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De sajnos mindig befele teszi a jobb lábát lépéskor.
2009. júl. 5. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha ddokit kérdezed meg!
2009. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém meg kiffelé teszi a jobb lábát.

Nem tudom, normális-e ez a két jelenség.

Én holnap megyek 1 éves tanácsadásra és fogok szólni a dokinak.

2009. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha még csak lábujjhegyen jár akkor nem probléma kezdetleges járásnál van aki befelé forditja a lábfejét , de mindenképp mutasd meg orvosnak , de amikor már stabilan fog járni helyre fog igazodni.

ha az oldaladon viszed - a csipodre helyezve a súlyát olyan pozicioban tudja tartani a lábát ami segit a lábfej helyes tartásában és a kiscipöt is ráadhatod forditva de ez utobbi elött mindenképp konzultálj orvossal

2009. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!