Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól "kötelező" a hozzátáp...

Mikortól "kötelező" a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
Most lesz 6 hós a kisfiam és csak anyatejet kap,nemsokára müteni fogják ezért bekell vele feküdnöm a kórházba,ezért nem is akarok még neki állni hozzátáplálni mivel abba a pár napban amig kórházban vagyunk,nem szeretnék kostólgatatni vele,úgy gondoltam,hogy ott csak szoptatom,és miután haza jövünk sem szeretném ha ez lenne az első dolog!Igy majdnem 7 hós lesz mire neki állok a hozzátáplálásnak,ugye ez nem nagy gond?
2009. júl. 5. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól fejlödik akkor szerintem nem.Mivel fogják müteni szegáénykét?
2009. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gond,azért mondják 6 hótól,mert akkor kezd a baba vasraktára kiürülni.De van amelyik baba,nem is hajlandó enni,kóstolgatni még 6 hós korába,csak a cici kell neki. De hogy megnyugodj,kérdezd meg a gyerekorvosotokat is.
2009. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,lágyéksérv miatt mütik,amugy szerintem jól fejlödik már 8,5 kiló körül van!
2009. júl. 5. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rendesen gyarapodik, akkor semmi baj! Ismerősöm 11 hós babája sem nagyon eszik mást. De itasd ilyen melegben! Azért írom, mert én tavaly ilyenkor még csak szoptattam, eszembe sem jutott, hogy szomjas lehet szegénykém. (Addig csak azt hallottam, hogy nem kell az anyatej mellé semmi.)

Azután adtam neki inni, nem győzte nyelni.

2009. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ahhoz, hogy 6 hónapig csak szoptattad, ez a legjobb dolog, amit csak tehettél.Sajnos ezt nem sokan tartják be, persze kivétel, aki kénytelen hozzátáplálni. Elméletileg 6 hós korától kezdve már szüksége lenne másra is, de szerintem az a pár nap nem számít, nem kell napra pontosan betartani, és hogy ilyen nem mindennapi esemény lesz, szerintem belefér.
2009. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!