Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Kimerültem! Ötletek?

Segítség! Kimerültem! Ötletek?

Figyelt kérdés
Gyerköcöm 4 hónapos és már egy hónapja forgolódik, dobálja magát és persze gondolom emiatt sír fel az éjszaka vagy 10x. A védőnő már ajánlotta a Viburcolt, Camommill CH15-t a citromfű teát. Idáig semmi nem használt én meg kezdek teljesen kimerülni, mert napközbe kb. fél órát alszik. Egy-egy hetet teszteltem mindent. Valakinek van valami tippe? A pólyálást sajnos elfelejthetem, mert a fiam soha nem volt bepólyálva mert nem szereti.
2009. júl. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy alszik el . mit eszik vacsorára?
2009. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kitartást tudok kívánni...

Illetve azt, hogy próbáld meg megtanítani hogy egydül aldjon el. Nálunk ez vált be, bár már 1 éves volt a lányom, mire rászántam magam, de már bánom, hogy nem előbb tettem...

Az egy hét lehet kevés, sok babánál csak utána kezd el hatni. Ha más ötleted nincs, próbál megint, 2-3 hétig.

2009. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7:30-kor 10 perc alatt alszik el a kiságyába lerakva. Így az első négy óra nyugodtan telik, utána óránkét kell átmennem hozzá. Még nem kezdtem el a hozzátáplálást így tápszert kap. Úgy 270 eszik meg vacsira.
2009. júl. 5. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a sedatif-pc homeopátiás készítményt. Az én fiam 3 és fél hónapos, esténként adtok neki egy tablettát vízben feloldva, és lekopogom, de úgy néz ki, hogy bevált, nekünk úgy mondta a védőnő, hogy reggel is egy tabletta, de elég ha csak este adom, mert azóta nappal is tud aludni.
2009. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jav:adok
2009. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia,szerintem adhatsz neki valerina nevezetű cseppet vagy drazsét ez egy természetes gyógynövényeket tartalmazó készítmény ami nyugtató hatású.de azért olvass utána itt a neten vagy kérdezd meg a védőnőt,hogy adhatod e neki.sok sikert és kitartás
2009. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

erre nincs recept a fiam is ilyen volt, én már magamhoz vettem, mert az ágyban szopizott egy éjjel vagy tízszer, még mindig rossz alvó, de a szobában külön alszik, igaz amikor felsír már nem tudjuk visszatenni az ágyába.


nekünk ezt dobta a gép, nem tudsz mit csinálni, most másfél éves és, kb. egy hónapja bevezette, hogy ebéd után alszik egy nagyot, ilyenkor vele alszunk, hát max. ennyit pihenünk, nekem is nehéz, pláne, hogy félidős vagyok a tesóval, de ahogy a nappali alvás is javul bízom abban, hogy éjjszaka is elalszik majd jobban.


egyedül altatni lehet próbálni, de a fiamnál nem válik be, mert hiába alszik el, hamar fent van megint, szóval magammal szúrok ki, ha éjszaka hagyom üvölteni. nem mellesleg meg ebben a korban nem értik, hogy eddig miért vígasztaltad, és most már miért nem, ha elkeztdél felkelni hozzá nem teheted, hogy abbahagyod, amíg nem tudsz vele értelmesen beszélni.

én abban reménykedem, hogy jön a beszélgetős, mesélős korszak és le tudom majd kötni a figyelmét és jobban visszaalszik. kitartás, ha fél nyolckor alszik, akkor pihenj te is akkor különben nem fogod bírni, nálunk a gyerek később kilenc körül alszik, mi sem nagyon vagyunk fent tovább, mert jön a "műszak", de he dumálunk, vagy tévézünk tovább mi sem bírjuk, próbálj vagy te alkalmazkodni, vagy az ő alvását kitolni későbbre.

2009. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!