Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel 5 kor kel a babám.9...

Reggel 5 kor kel a babám.9 honapos. Ez egy kicsit korán van még. Mit tehetnák hogy tovább aludjon? Probáltam már hogy este tovább van fent de ugy is 5 kor kel.

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5-6 ora fele kell és 7 honapos nem tudok én se vele mit csinálni szerintem ahogy a nyukám mondta van nekik egy belsö orájuk amit mi nem tudunk beálitani van egy 7 éves fiam is ö is kiskora ota 6-7 fele kell még mindig ez nem válozott ennyi év alatt se ö mindig igy kell csecsemö kora ota ugyhogy én már nem is probálkozok mert szerintem ez igy marad a kicsinél is :)amugy meg jol jönnek a gyerekem mert nem kell ébresztö ora sose késünk el sehonnan még az ovibol se
2009. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nappali alvásával tudsz variálni-ha tudsz. Mennyit alszik nappal?

De igaz, tényleg vannak ilyen korán kelő babák...

Lányom 6-7 között kel, akármikor teszem le...Örülnék, ha legalább 8-ig elaludna...

2009. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém is 5-kor kelt, de olyankor gyorsan cicire raktam és visszaalaudt. Azóta 6-7 körül ébred.
2009. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!